ALIŞVERİŞ, MODA, EĞLENCE… BU KIŞ KATAR’A GİTMEK İÇİN ÇOK NEDEN VAR!

ALIŞVERİŞ, MODA, EĞLENCE… BU KIŞ KATAR’A GİTMEK İÇİN ÇOK NEDEN VAR!

Bu kış, bölgenin en gözde ülkesi Katar, kış seyahat planlarına kendisini ekletmek için gezginlere daha fazla neden veriyor. Shop Qatar, misafirperverliği ve alışveriş teklifleri, modanın ön planda olduğu etkinlikler ile her yaş için eğlence ile dolu bir Alışveriş Festivali olacak.

Üçüncü yılında Shop Qatar, yılbaşının ışıltısını da beraberinde taşıyacak. 15 Aralık’ta başlayan festival 20 Ocak 2019’a kadar sürecek. Festival, ziyaretçileri ve transit yolcuları, çeşitli özenle hazırlanmış etkinlikler ile fırsat avcılarına, stil meraklılarına ve moda uzmanlarına özel tekliflerin keyfini çıkarmaya davet ediyor.

ALIŞVERİŞ TEKLİFLERİ

Fırsat avcıları,  14 perakende firmanın katılımıyla, 3 milyon QAR değerinde nakit para ve araba ödülleri kazanma şansına kavuşabilir. Ek olarak, özel alışveriş merkezi eğlenceleri ve Alışveriş Merkezi şovları ile tüm aile bireylerine özel düşünülmüş eğlencelerin ve indirimlerin de keyfine varabilecekler.

OTANTİK DENEYİMLER

Yerel kültürü, turistik yerleri ve lezzetleri keşfetmek isteyen misafirler Katar‘ın en eski geleneksel pazarı Souq Waqif’te rehberli alışveriş turlarını tercih edebilir. Katar’ın favori baharatları, tütsüleri, geleneksel gıda, sanat ve giysileri hakkında bilgi edinmek ve alışveriş yapmak için onlara katılın.

SHOP QATAR TASARIM BÖLGESİ

Shop Qatar ilk kez, Doha Sergi ve Kongre Merkezi’nde oluşturulan Tasarım Bölgesi’nde festivalin moda etkinlikleri ve organizasyonları için ortak bir merkez imkânı sunuyor. 5-12 Ocak arasında, Tasarım Bölgesi, pop-up mağazaları, 10 farklı ülkeden tasarımcılar tarafından düzenlenecek uluslararası moda gösterileri, güzellik uzmanı eğitimleri ile atölyeleri tek bir çatı altında toplayacak ve renkli bir vitrin haline getirecek.

 

ÖZEL EĞLENCELER

Moda odaklı etkinliklere ek olarak, Shop Qatar, 2019‘un son haftası, Hintli Arjit Singh ve Pakistanlı şarkıcılar Ali Sethi ve Quratulain Baloch gibi ünlü sanatçıların yer aldığı bir dizi canlı müzik konserine ev sahipliği yapacak.

SHOP QATAR’I ONLINE TAKİP EDİN

Alışveriş merkezleri, oteller ve Tasarım Bölgesi’ndeki tüm festival faaliyetleri hakkında son güncellemeler için Shop Qatar mobil uygulamasını (Android ve iOS uygulama merkezlerinden) ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Müzik konserleri ve uzman eğitimleri rezervasyonları için uygulamada bilet imkânı da bulunuyor.

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account