ALİ ONARAN: İSPANYA TURLARIMIZ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

ALİ ONARAN: İSPANYA TURLARIMIZ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

Prontotour Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran, farklı güzelliklere sahip olan İspanya Bölgesi’ne dikkat çekti. İspanya’nın çok keyifli bir yer olduğunu belirten Ali Onaran, ” İspanya bizim en çok ilgi gören turlarımız arasında yer alıyor. Bizim çeşitli İspanya turlarımız var. Bunlardan en çok tutulanı Büyük İspanya Turu… İspanya’yı Endülüs’ten Barselona ve Madrid’e kadar göreyim derseniz, Büyük İspanya Turu’nu size öneririm” dedi.

Barbaros Uzunöner’in sunduğu radyo programına katılan Ali Onaran, İspanya’nın büyük bir bölümünü çok cazip fiyatlarla görülebileceğini söyledi. Ali Onaran şunları söyledi: İspanya çok keyifli bir yer. Bizim ülkemizin tarihiyle örtüşen Endülüs Bölgesi var. Futbolla da adını çok duyuran bir yer. Özellikle Arda Turan’ın İspanya’ya gitmesinin ardından bizim satışlarımız da arttı. İspanya’yı Endülüs’ten Barselona ve Madrid’e kadar göreyim derseniz, Büyük İspanya Turu’nu size öneririm. 499 Euro gibi cazip bir fiyata İspanya’nın büyük bir bölümünü görebilirsiniz.

“İSPANYA’NIN HER BÖLGESİ ÇOK FARKLI”

İspanya’nın Bask Bölgesi’nin de kendine özgü güzellikleri bulunduğunu ifade eden Onaran, “İspanya esasında çok büyük ve her bölgesi farklı bir ülke. Bask Bölgesi’nde bulunan Bilbao ve San Sebastian yemek konusunda muhteşem yerler. Kendilerine özgü ve çok farklı kültürleri barındıran bir ülke. Bask Bölgesi’nden Endülüs’e kadar görebileceğiniz çok çeşitli paket turlarımız var. Ancak İspanya’ya gitmişken Portekiz’i de görmek, Avrupa’nın en ucuna uzanmak isterseniz Portekiz’i de içine alan turlarımız bulunuyor. Bu arada Endülüs çok keyifli bir bölge. Cordoba, Sevilla ve Granada’yı görerek çok güzel bir İspanya turu geçirebilirler” diye konuştu.

“BALKANLAR’DAN HERKES ÇOK MUTLU DÖNÜYOR”

Ali Onaran Balkanları ziyaret eden herkesin çok mutlu olduğunu belirterek, “Balkanlarda çok fazla bir artımız var. Bizim Atalarımız yıllarca orada bulunmuşlar. Orada çok ciddi izler bırakmışız. Yemeklerinden kültürüne kadar bizden o kadar çok şey var ki, o bölgeyi ziyaret eden herkes çok mutlu oluyor. Bildiğiniz gibi Yugoslavya dağıldıktan sonra orada 7 tane ülke oluştu. Bir kısmı vizesiz, bir kısmı da vizeli…  Balkanlara otobüslü turlarımız da var. Kosova’dan Saraybosna’ya Mostar’a kadar birçok turumuz mevcut. Bunun yanı sıra uçaklı Balkan turlarımız da bulunuyor. Geniş bir coğrafyada gezme şansı bulabilirsiniz. Çok küçük fiyatlardan başlayan paketlerimizle kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. 399 Euro gibi fiyatlarla taksit yaparak Balkan yarımadasını görebiliyorsunuz” dedi.

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account