ALİ ONARAN KANAL 24’E KONUK OLDU

ALİ ONARAN KANAL 24’E KONUK OLDU

Prontotour Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran, Kanal 24’te yayınlanan Editörden adlı programa katıldı. Yurt içindeki bir tatil ücreti ile yurt dışında da tatil yapılabileceğini belirten Ali Onaran, “Türkiye’de yapacağımız tatil fiyatlarına yakın fiyatlarla yurt dışında da tatil yapabilirsiniz. Yurt içinde bir hafta tatili 1500 Liraya yapabiliyorken, ortalama bu fiyata Balkanlar ya da İtalya’ya da gidebilirsiniz. Alternatif fiyat seçeneklerini önümüzdeki dönemlerde de misafirlerimiz bulabilir” dedi.

Yerli turistin Ramazan Bayramı’nda yurt içinde en çok Antalya’yı tercih ettiğini belirten Ali Onaran, “Antalya turizmde bizim bir numaralı markamız. Turizmde birçok şeyin önüne geçmiş. Haziran ayında yüzde 60 civarında yabancı turist vardı. Yüzde 35 civarında da yerli turist bulunuyor. Bölgede canlı bir sezon geçiyor” diye konuştu.

Ege kıyılarının da çok cazip olduğunu ifade eden Ali Onaran, “Ege kıyıları çok güzel. Özellikle Temmuz ve Ağustos aylarında esen serin rüzgarlar bölgeyi avantajlı hale getiriyor. Tatil için bundan sonraki dönemlerde de Ege’yi unutmamak gerek. Bunun yanı sıra ülkemiz çok zengin bir kültüre sahip. Kapadokya’dan Doğu Karadeniz’e kadar çok keyifli tatil imkanına sahipsiniz” dedi.

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account