Avrupa’nın Duyguları Kışkırtan En Romantik 5 Oteli

Avrupa’nın Duyguları Kışkırtan En Romantik 5 Oteli

İçinizde bir şeylerin kıpırdamasını sağlayan, en naif duygularınızı sıklıkla fark etmenizi sağlayan, onun dışında her şeyin zorunluluk; onunsa bir amaç olduğunu size düşündüren biri var biliyoruz. Sizinde ona bir borcunuz var. Çok basit ama oldukça önemli bir borç bu; yukarıda sıralanan duyguları bu duyguların kaynağı olan kişiye hissettirmek. Bu duyguları, hayatınızın olmazsa olmazına hissettirirken size biraz yardımcı olabilecek bir şey araştırdık; Avrupa’nın en romantik otelleri;

Sun Rocks Hotel, Santorini

Bazen dünyada hiçbir şeyin Santorini’de yaşanan gün batımından daha romantik olmadığını düşünüyoruz. Bir Yunan adası olan Santorini, sahip olduğu fiziki özellikleri, yerel şarapları ve rengârenk taş yapıları ile öyle romantik bir ada ki, mevcut hislerinizi tavan yaptırıp zisi olduğunuzdan daha romantik bir hale getirebilir. Sun Rocks Hotel, romantik balayı konseptiyle Santorini’nin bu doğal atmosferine katkı sağlıyor. Bir yanınızda volkanik uçurumları, bir yanınızda kaldera havzalarını görebileceğiniz ve Ege Denizi’nin size sunacağı güzellikleri yaşamak için Sun Rocks Hotel kelimenin tam anlamıyla romantik bir alternatif.

Main Street, Firostefani, 84700, Yunanistan

santorini

Marriott St Pancras Renaissance, Londra

Londra’nın hareketli kent hayatına karşı, düşük ışıkla aydınlatılmış bir yer altı havuzu gibi müşterilerini rahatlatan ve bazı duyguların gün yüzüne çıkmasını sağlayan bir otel Marriott St Pancras Renaissance. Çağdaş dekorların gotik mobilyalarla daha görkemli bir havaya büründüğü bu otelde, güler yüzlü personelin de etkisiyle kendinizi bir kral ya da kraliçe gibi hissedebilirsiniz.

Euston Road | St Pancras Chambers, St Pancras Station, Londra NW1 2AR, İngiltere

StPancrasMidlandHotel

Hotel Ritz, Madrid

İspanya’nın başkenti Madrid ‘e 1 saat mesafede yer alan Hotel Ritz Madrid, Bir Katalan kültürü olan Siestacıların (öğlen uykusu) ve romantizm düşkünlerinin küçük vakitlerini dahi değerlendirmek istediği özel bir otel. Zenginliğin ve lüksün göstergesi olan Barok mimariye sahip bu otelin deluxe odalarını el yapımı halılar ve işlemeli ketenler süslüyor. Eğer kesenin ağzını biraz daha açarsanız Kristal avizelerin ve Ming Hanedanı’na ait vazonun süslediği Royal Suit odada konaklayabilirsiniz.

Plaza de la Lealtad, 5, Retiro, 28014 Madrid, İspanya

Hotel Ritz (Madrid) 02

Hotel Danieli, Venedik

Arnavut kaldırımları, kıvrımlı sokakları ve labirent kanalları ile birçok insanın aşk düzeyinde bağlı olduğu bir şehir Venedik. Hotel Danieli de bu şehrin adına yakışan ve onun romantik konseptine güç koyan bir otel. St. Mark’s (piazza San Marco) meydanında bulunan Hotel Danieli, 221 odası ve mükemmel bir çatı restoranıyla konaklayanların duygularını kışkırtıyor.

Riva degli Schiavoni 4196, Castello, 30122 Venedik, İtalya

Hotel-Danieli-Views

Duquesne Eiffel Hotel, Paris

Işıklı sokakları ve tutkulu atmosferiyle Paris’in romantizmin başkenti olduğunu söyleyebiliriz. Paris’te oldukça merkezi bir konumda yer alan Duquesne Eiffel Hotel, diğer tüm romantik otellerden farklı olarak şehirden beslenip odanıza hapsediyor. Bu otelin oda pencerelerinde öyle güzel bir Eyfel Kulesi manzarası var ki, odadan çıkmak için neredeyse hiçbir nedeniniz yok. Ayrıca otelin tamamında kullanılan aydınlatmalar tutkulu dakikalar yaşamanız için özellikle ayarlanmış.

23, avenue Duquesne 75007 Paris

duquesne_eiffel_hotel_cb

 

 

 

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account