Barselona Gecelerinin Çılgın Üçlüsü

Barselona Gecelerinin Çılgın Üçlüsü

Gece hayatıyla ünlü İspanyol turizminin vitrini her ne kadar İbiza sahilleri olsa da clubberların bir diğer önemli rotası da Barselona. Barselona, dünyaca ünlü gece kulüpleriyle eğlence kavramını yüceltmekle kalmayıp her türlü çılgınlığı sıradanlaştırabiliyor. İşte kendinizi unutturacak çılgın Barselona üçlüsü:

barselona-geceleri

Razzmatazz

Barselona’nın en büyük gece klubü olan Razzmatazz, her türden eğlencenin bir arada sunulduğu, büyüklüğü nedeniyle bir gece klubünden çok festival alanına benzeyen ve tıklım tıklım kalabalıklarda bırakın arkadaşlarınızı kimi zaman kendinizi dahi kaybedebileceğiniz dünyaca ünlü bir mekan. Pazar ve Pazartesi günleri kapalı olan bu mekanda, konsept partilerin olduğu hafta içi günleri giriş ücretsiz. Cuma ve Cumartesi günleri ise 20 Euro ödeyerek girebilir, bir yerli içkiyi ücretsiz içebilirsiniz. Gece 12’de açılıp sabahın ilk saatlerine kadar eğlencenin sürdüğü Razzmatazz’a şehir merkezinden metro yada N11 kodlu nitbus ( gece saatlerinde hizmet veren halk otobüsü) ile ulaşabilirsiniz.

Pamplona 88-1er plso 08018 Barcelona
+34 93 320 82 00

Razzmatazz

Sala Apolo

Razzmatazz kadar geniş bir alana sahip olmamakla birlikte eski bir tiyatro binası olan Sala Apolo, hafta içi her gün farklı müzik tarzlarında canlı performansların sergilendiği popüler bir mekan. Hafta sonu ise dünyaca ünlü house müzik dj’lerinin muhteşem performanslarıyla dans etmekten yorulacağınız bu mekan, pazartesi günleri yapılan Nasty Monday (Pis Pazartesi) partileriyle ünlüdür. 20 Euro karşılığında girebileceğiniz Sala Apolo gece 1’de açılıp sabahın ilk saatlerine kadar kapanmıyor. Sala Apolo’ya N0 ve N6 kodlu nitbus ile ulaşabilirsiniz.

Nou de la Rambla 113 08004 Barcelona
+34 93 441 40 01

sala apolo

ROW14

Şehir merkezinin dışında bir mekan olan ROW14, Barselona gece hayatının İbiza gecelerine yaptığı bir cevap olarak tanımlanmaktadır. Ayrı iki barı ve iki terası olan mekanın üstü açılıp kapatılabilen geniş bir dans alanı bulunuyor. Şehir merkezinden ücretsiz ROW14 servisleriyle ulaşabileceğiniz mekana taksiyle gitmek istediğinizde de 20 Euro gibi bir tutarla ulaşabilirsiniz. Bir after party mekanı olan ROW14, programda değişiklikler olmasıyla birlikte akşam 16.00 gibi açılıp sabahın ilk saatlerinde kapanıyor. Çılgınca eğlenebileceğiniz bu mekana gitmeden önce programa dair bilgi edinmeniz için web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

http://www.row14.es
Autovia de Castelldefels C31 Viladecans Barselona

ROW14

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account