BAYRAM TURLARINDA UYGUN FİYAT BOL SEÇENEK!

BAYRAM TURLARINDA UYGUN FİYAT BOL SEÇENEK!

Ramazan Bayramı dönemi tur paketlerine yoğun ilgi olduğunu belirten Prontotour Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aksungur, tatilseverlerin cazip fiyat avantajları için acele etmeleri gerektiğini söyledi. Kurban Bayramı satışlarının ise hızla devam ettiğini vurgulayan Aksungur, yaz dönemi taleplerinde nehir turları ve Amerika paketlerine olan ilginin de yüksek olduğunun altını çizdi.

Ramazan Bayramı tatili için vizede son dakikaya kalmamak ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak için tatilseverlere acele etmeleri tavsiyesinde bulunan Prontotour Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aksungur, “Yurtdışı turlarda 365 gün erken rezervasyon indirimi yapıyoruz. Prontotour’dan erken alan her zaman kazançlı çıkıyor. Bayram dönemleri ile bahar ve yaz sezonlarında tur paketlerine yoğun ilgi var. Bu nedenle tatil kararını erken vermek çok önemli” dedi.

99 Euro’dan başlayan fiyatlarla Ramazan Bayramı tur satışlarının devam ettiğini hatırlatan Aksungur, gemi ve nehir paketlerinin tükendiğini ancak yurtdışı kara turlarında satışların devam ettiğini söyledi. Ramazan Bayramı’nı tatilde geçirmek için son gün fırsatlarını değerlendirmenin önemine işaret eden Aksungur şunları söyledi:

RAMAZAN BAYRAMI ROTALARI

“Ramazan Bayramı tatili için henüz karar vermemiş olan seyahatseverlere öncelikle vizesiz rotaları öneriyorum. Balkan coğrafyası ve Ukrayna paketleri hem fiyat hem de yakınlık anlamında ideal. Öte yandan vizesiz turlar arasında yer alan Fas’a da ilginin yüksek olduğunu söyleyebilirim. Bunun yanısıra Bayram tatilinde seyahatseverler Orta Avrupa’da Budapeşte-Prag-Viyana turlarımıza katılarak kültür odaklı harika bir seyahat deneyimi yaşayabilirler.

Geleneksel seyahat noktaları olan İtalya, İspanya, Portekiz ve Beneluks başkentleri ve Paris’in yanısıra Berlin, Salzburg, Ljubljana, Lyon, Marsilya, Avignon, Bordeux  gibi şehirleri içine alan paketlerimiz mevcut. Moskova-St. Petersburg, İskandinavya başkentleri, Büyük Britanya, Amsterdam turları ile Romantik Yol adıyla ünlenen Alman Köyleri turlarımız da bayram dönemi tavsiye edebileceğim turlar arasında. Özellikle İtalya için onlarca seçenek bulunuyor. Büyük İspanya  turu ve Güney Fransa turlarımızın yanısıra seyahatseverler uzak rotaları içine alan Güney Afrika, Bangkok-Pattaya ile Bali, Singapur ve Hong Kong gibi şehirleri kapsayan paket turlarımızı seçebilirler.”

AYRICALIKLI DENEYİMİN ADRESİ PRONTO PLUS

Ayrıcalıklı seyahat deneyimi yaşamak isteyenlerin Prontotour’un iki yıl önce hayata geçirdiği Pronto Plus markasının ürünlerini tercih edebileceğini belirten Aksungur, Ramazan Bayramı tatili için Güney Kore-Japonya, Ateş ve Buz Ülkesi İzlanda ile Büyük Göç Zamanı Tanzanya&Zanzibar tur paketlerini önerdi.

NEHİR TURLARINA İLGİ YÜKSEK

Öte yandan Kurban Bayramı dönemi satışlarının başladığını ve tur paketlerine yoğun ilgi olduğunu vurgulayan Prontotour Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aksungur, “129 Euro’dan başlayan fiyatlarla onlarca tur seçeneğini Kurban Bayramı tatili için misafirlerimize sunmuş bulunuyoruz. Bu turlarımız arasında farklı fiyat ve tarih seçeneği bulunan nehir turlarına olan ilginin yüksek olduğunu söyleyebilirim. Bunlar arasında Volga Volga Beyaz Geceler, Tuna Nehri, Ren&Mosel nehir turları yer alıyor. İskandinavya &Fiyord ve Baltık paketli olan gemi turlarımızın arasında ayrıca, Yunan Adaları, Batı Akdeniz, Kanarya Adaları, Batı Amerika, Küba&Karayipler; Hindistan&Maldivler&Srilanka; Uzakdoğu&Vietnam; Mauritius&Seyşeller; Alaska; Güney Amerika, Avustralya&Fiji Adaları yer alıyor” dedi.

“AMERİKA’YI GÖRMEYEN KALMASIN”

Tatilseverlerin Kurban Bayramı dönemi ve sonraki tarihler için Amerika turlarına da ilgi gösterdiğini hatırlatan Aksungur şunları dile getirdi: “Amerika turlarımızda ciddi bir fiyat avantajı sunduğumuzu söyleyebilirim. 999 USD’den başlayan fiyatlarla Miami-Orlando paketleri açtık. İçinde Miami olan New York-Orlando ve yine Miami’li Bahamalar-Orlando paketlerimiz var. Misafirlerimiz Amerika turlarındaki çeşitlilikten memnun. Los Angeles-Las Vegas-San Francisco; Bir Başka Amerika; Büyük Amerika, Hawaii’li Amerika ve Pasifik Kıyıları isimli tur paketlerimizin yoğun talep gördüğünü söyleyebilirim. Bu fiyatlarla Amerika turunun artık hayal olmadığını düşünüyoruz. Zaten Amerika turlarını planlarken “Amerika’yı görmeyen kalmasın” sloganıyla yola çıktık. Tatilseverler detaylı bilgileri Prontotour internet sayfasından öğrenebilirler.”

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account