“BAYRAMDA HERKES TATİL YAPSIN DİYE KURU SABİTLEDİK”

“BAYRAMDA HERKES TATİL YAPSIN DİYE KURU SABİTLEDİK”

Yaz sıcakları, yoğun iş temposu, bitmeyen sınavlar ve daha birçok bunaltıcı şeyi geride bırakmak için belki de Kurban Bayramı tatili son fırsat. Bu son fırsatı değerlendirmek için Kurban Bayramı’nda harika bir tatil yapmaya ne dersiniz? Prontotour tatil yapmayan kalmasın diye seyahatseverlere müjdeyi verdi ve kuru sabitledi: 1 EUR: 4.09 TL

Bu yıl 30 Ağustos resmi bayramının ardından Kurban Bayramı tatilinin başladığını hatırlatan Prontotour Genel Müdürü Cenk Alptekin, “Öncelikle herkese sevdikleriyle sağlıklı ve mutlu güzel bayramlar diliyorum. Uzun bayram tatili, dinlenmek ve yeni yerler görmek için aslında önemli bir fırsat. Ekibimiz, tatilseverlerin farklı beklentilerine göre hem yurtdışında hem de yurtiçinde bol seçenekli tatil programları hazırladı. Üstelik bu yaz herkes tatil yapsın diye de kuru sabitledik. Bu avantajı kaçırmayın” dedi.

Kurban Bayramı turları hakkında da kısa bilgi veren Alptekin şunları söyledi: Aslında prontotour.com’da pek çok seçenek var. Kurban Bayramı için özel paketler oluşturduk. Orta Avrupa, İspanya, Balkanlar, Yunanistan, Benelüks, Endülüs-Portekiz turlarına yoğun ilgi olduğunu söyleyebilirim. İtalya her bayram dönemi olduğu gibi yine gezginlerin gözdesi. Hem vizede sorun yaşamamak hem de Prontotour’un sabit kur avantajından yararlanmak için tatilseverlerin acele etmesini öneririm. Öte yandan, yurtdışı vizesiz rotalar, uzaklar, deniz, kum, güneş odaklı şehirler, Kuzey Ege ile yurtiçi ve Kıbrıs otellerinin bu bayram dönemi talep artışı yaşayacağını tahmin ediyorum. Kalitesiyle ve misafir memnuniyeti ile her zaman öne çıkan Prontotour bu bayram dönemi de güvenli ve keyifli tatilin adresi olacak. Herkese şimdiden güzel bir tatil dilerim.”

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account