ÇOCUKLAR DUYMASIN TATİLE GİDİYORUZ

ÇOCUKLAR DUYMASIN TATİLE GİDİYORUZ

Yurt dışı turlarda sektör lideri Prontotour, Avrupa’nın gözde şehirlerini çocuklar olmadan keşfetmeye davet ediyor.

Türkiye’nin önde gelen tur operatörü Prontotour, hazırladığı özel paket turları ile seyahatseverlere ayrıcalıklı tatil fırsatları sunmaya devam ediyor. Prontotour ile Avrupa’nın gözde şehirlerini, bu kez çocuklar olmadan görme şansı bulacaksınız.

Çocukların sevimli oldukları ve hayatımıza neşe kattıkları bir gerçek ancak bazen seyahat sırasında çocuklara dikkat etmek ve onları korumak için harcadığımız özen ve zamanı bir şehri doyasıya keşfetmeye ayırabiliriz. Öyleyse çocuksuz düzenlenen turlar sizin için güzel bir alternatif olacaktır.

O zaman hazırlanın! Prontotour Avrupa’ya çocuksuz turlar düzenlemeye başladı. Sloganı ise; “Çocuklar duymasın, tatile gidiyoruz.” Seyahatseverler artık çocukların olduğu turların yanı sıra çocuksuz bir tur seçeneğinden de faydalanarak muhteşem bir Avrupa seyahatine çıkabilecek. Bu turlarımızda Avrupa’nın gözde şehirlerini çocuklar olmadan keşfediyoruz. İşte çoçuklar duymasın dediğimiz o rotalar…

TARİH, SANAT VE ROMANTİZM ÜÇGENİNDE İTALYA

İtalya, Avrupa’nın en çok ziyaret edilen ülkesi. İtalya, Roma, Floransa, Venedik, Milano ve Napoli gibi turizm merkezlerine sahip bir ülke. Bir imparatorluk serüvenine doğru yola çıkacağımız Roma’dan sonra, Medici ailesinin müzeler şehri Floransa’yı gidiyoruz. Tarih ve sanat dolu bu gezinin finalinde ise aşkın ve romantizmin şehri Venedik var.
Roma, Floransa, Venedik turumuzun detayları için tıklayın.

MASAL TADINDA BİR GEZİ ORTA AVRUPA

Avrupa’nın romantik başkentleri Budapeşte, Viyana ve Prag’ı göreceğimiz seyahatimizde geçmiş zamana doğru bir yolculuk yapacağız. Orta Avrupa’nın muhteşem üçlüsü olarak bilinen bu başkentlerin yanı sıra Bratislava, Dresden, Esztergom, Visegrad, Szentendre ve Karlovy Vary gibi masalsı kentleri de ziyaret edeceğiz. Avrupa’nın romantik köşelerine yapacağımız gezide siz de hikayenin bir parçası olabilirsiniz.
Budapeşte, Viyana, Prag turumuzun detayları için tıklayın.

BAŞTAN BAŞA İTALYA’YI KEŞFEDİN

Zengin tarihi, lezzetli yemekleri, harika doğası ve sıcak insanıyla İtalya, Avrupa’da turistlerin akınına uğrayan bir ülke… Yüzyıllardır kültür, sanat ve siyasetin merkezi olan İtalya’yı baştan başa keşfediyoruz. Çocuksuz turumuzda Napoli, Roma, Floransa, Siena, Torino, Milano ve Venedik gibi İtalya’da cazibe merkezi olmuş şehirler tüm güzellikleriyle keşfedilmeyi bekliyor…

Büyük İtalya turumuzun detayları için tıklayın.

SICAK İNSANLARIN ÜLKESİ İSPANYA

Akdeniz insanının sıcak dünyasına uzanan bir yolculuğa hazır mısınız? Güzergahımızda Barcelona, Valencia, Granada, Sevilla, Cordoba ve sayısız durak bulunuyor. Dali’den Picasso’ya, tapastan flamenkoya, matadorlardan dünyanın en iyi futbol takımlarına çocuksuz bir gezi sizi bekliyor.

Büyük İspanya turumuzun detayları için tıklayın.

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account