Corendon, İbiza’daki ilk Türk otelini açtı

Corendon, İbiza’daki ilk Türk otelini açtı

Corendon Turizm Grubu, otelcilik sektöründeki son yatırımı İbiza Adası’ndaki Marble Stella Maris Hotel’i açarak adadaki ilk Türk yatırımını gerçekleştirdi.

Corendon Turizm Grubu, bünyesine en son kattığı İspanya’daki oteli Marble Stella Maris’in açılışını gerçekleştirdi. İspanya’nın en gözde tatil beldesi İbiza’da açılan Marble Stella Maris Hotel ile Corendon, İspanya’ya ilk defa her şey dahil sistemini de taşımış oldu.

İBİZA’NIN İLK RESORT OTELLERİNDEN

Corendon Hotels and Resorts bünyesine girdikten sonra baştan aşağı yenilenen Marble Stella Maris, İbiza ve Hollanda tarzlarının kombinasyonundan yaratılmış özel bir stille döşenmiş 295 odadan oluşuyor. Adanın ilk resort otellerinden olan 4 yıldızlı tesisin en önemli özelliklerinden biri, eğlence adası İbiza’da çocuklarıyla tatil yapmak isteyen ailelere uygun az sayıda otelden biri olması. Gece hayatıyla ünlü adanın batı kıyısında konumlanan otelde, yetişkinlere özel iki yüzme havuzu dışında, çocuklar için ayrı bir havuz, açık ve kapalı oyun alanları ve yemek dersleri gibi hobi kursları mevcut. Tesis, 60 bin metrekarelik bir bahçenin içinde konumlanıyor.

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account