DERYA KESMAN: ERKEN REZERVASYON FIRSATLARINI KAÇIRMAYIN

DERYA KESMAN: ERKEN REZERVASYON FIRSATLARINI KAÇIRMAYIN

Prontotour Genel Müdür Yardımcısı Derya Kesman, turlarda erken rezervasyonun önemine değindi. Erken rezervasyonun tatilcilere ciddi bir avantaj sağladığını belirten Derya Kesman, “Örneğin Mart ayındaki bir Roma – Floransa turu 599 Euro iken erken alındığında 399 Euro’ya düşebiliyor. Kısacası erken rezervasyon ile tur satın aldığında 200 – 400 Euro bandında bir avantaj sağlanıyor” dedi.

Ülkemizde erken rezervasyonun öneminin artık iyice anlaşıldığını belirten Derya Kesman, “Geçtiğimiz yıllarda seyahatler daha çok yaz dönemi son dakikada satın alınırken, artık kış aylarından itibaren tatilimizi planlamaya başladık. Prontotour olarak seyahatseverlere 365 gün erken rezervasyon fırsatı sunuyoruz. Prontotour’dan erken tur alanlar her zaman kazançlı çıkıyor. Bu yıl erken rezervasyon dönemini yüzde 45’e varan indirim fırsatları ile başlattık” dedi.

“YILBAŞI VE SÖMESTRE TURLARIMIZDA CAZİP FİYATLI SATIŞLARIMIZ SÜRÜYOR”

Yılbaşı ve sömestr dönemleri için cazip fiyatlı yurtdışı paket turlarının bulunduğunu ifade eden Derya Kesman, “Yılbaşı ve sömestre tatillerinde yine İtalya, İspanya, Orta Avrupa (Prag – Budapeşte, Viyana) Romantik Yol, Benelüks, Balkanlar en çok tercih edilen rotalarımız. Kış dönemi olduğu için özellikle kayak turlarına da ilgi büyük. Bulgaristan’ın dünyaca ünlü kayak merkezi Bansko 319 Euro’dan başlayan fiyatlarla en çok tercih edilen yılbaşı ve sömestre turlarımız arasında yer alıyor” diye konuştu.

Erken rezervasyon için çeşitli uygulamaları hayata geçirdiklerini belirten Kesman, “Mesela uçaklarda kullanılan “Yield” sistemini biz de uyguluyoruz. Bu sistemle erken alan daha çok kazanıyor. 1 yıl sonrasına yaklaşık 299 Euro’ya bir haftalık Avrupa tatili satın alabiliyorsunuz. Yine yurtiçi ve Kıbrıs otellerinde % 45’e varan indirimlerle erken rezervasyon dönemini başlattık. Seyahat sigortası imkanı ile çeşitli durumlarda rezervasyon iptalleri yapılabiliyor” dedi.

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account