DÜNYANIN KARADAN KEŞFİ; OTOBÜSLÜ TURLAR

DÜNYANIN KARADAN KEŞFİ; OTOBÜSLÜ TURLAR

Yurtdışı tatili denilince hemen herkesin aklına ilk olarak uçaklar ve havalimanları gelir. Aslında doğal bir anımsama olan uçak ve havalimanları yurtdışı turlarında tek alternatif değil. Kısa mesafeli ulaşımın ana unsuru olan otobüsler, dünyayı karadan dolaşmanın alternatifi olmaya devam ediyor. Günümüzde hala birçok seyahat sever, dünyanın neresinde olursa olsun otobüs konforundan vazgeçmek istemiyor. İşte istediğinizde tüm Avrupa’yı dolaşabileceğiniz otobüslü turlar;

Otobüsle_Avrupa (3)

SELANİK – ATİNA – KAVALA

Komşu ülke Yunanistan’ın cennet köşelerini havalimanının yakınından bile geçmeden tamamlayabilirsiniz. İstanbul’un çeşitli noktalarından binebileceğiniz Prontotour otobüsleri ile bir gecede Yunanistan’a ulaşıp, Selanik, Atina ve Kavala’yı otobüsle arşınlayabilirsiniz.  Otobüsle yapacağınız Yunanistan turunun en keyifli tarafı ise şehirlerarasında yapacağınız yolculuk esnasında belki de başka bir zaman diliminde görme fırsatı bulamayacağınız Yunanistan’ın küçük köy ve kasabalarını araçtan izleyebilme olanağı.

Otobüsle_Avrupa (2)

BÜYÜK AVRUPA

Otobüs konforuyla gerçekleştirebileceğiniz bir başka tur ise Büyük Avrupa turu. Evet, Avrupa’nın en güzel şehirlerini 15 gece süren dev bir tur paketiyle hem de otobüsle deneyimleyebiliyorsunuz. İstanbul’dan bineceğiniz Prontotour otobüsü ile istikametiniz doğrudan Sofya oluyor. Sofya’da yapılacak panoramik şehir turundan sonra 1 gece konaklamalı olarak gezilecek şehirler sırasıyla Belgrad, Budapeşte, Prag, Berlin, Amsterdam, Brüksel, Paris, Lyon, Provence, Nice, Milano, Venedik, Montecatini Terme ve Roma. Avrupa’nın önemli bir kısmının keyifle gezileceği bu turda gecelemelerin hemen hepsi otelde olup bir gece de Feribot konaklaması deneyim edilebiliyor.

Otobüsle_Avrupa (4)

MUHTEŞEM BALKANLAR

Muhteşem kültürü ve dillere destan güzelliğiyle balkan şehirleri sadece uçaklı gezginleri değil, kara tutkunlarını da büyülemek için hazır bekliyor. Prontotour otobüsleriyle yapılan Balkan turları “Balkan üçgeni”, “Büyük Balkanlar”, “Balkan Yarımadası” ve “Güney Balkanlar” olmak üzere uzunluklarına ve görülecek şehirlere göre gruplara ayrılıyor. Balkanları adım adım keşfedebileceğiniz bu turlardan dilediğinizi seçerek Sofya, Dubrovnik, Kotor, Selanik, Ohrid, Belgrad, Saraybosna ve diğer muhteşem Balkan şehirlerini deneyimleyebilirsiniz.

Otobüsle_Avrupa (1)

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account