DÜNYAYI BİR BİLENE SOR! İŞTE YENİ REKLAM FİLMLERİMİZ…

DÜNYAYI BİR BİLENE SOR! İŞTE YENİ REKLAM FİLMLERİMİZ…

Prontotour’un yeni reklam filmleri izleyicilerle buluştu. Başta televizyon olmak üzere online mecralarda yayınlanan reklam filmleri yayına girdi. “Dünyayı bir bilene sor” sloganıyla izleyicilerle buluşan reklam filmlerinde ekranların sevilen ismi Faik Öztürk oynadı. Ünlü yönetmen Hakan Algül tarafından çekilen reklam filmlerinde yurt dışı turlarında yaşanan rehberlik sorunları esprili bir dille ele alınıyor. Yurt dışı turuna giden bir grubu gezdiren rehberin misafirlerine gerekli hizmeti vermek yerine onları oyalayan tavrına dikkat çekilirken, “Dünyayı Bir Bilene Sor” sloganıyla işini iyi yapmanın önemi tezat bir karakterle vurgulanıyor.

Faik Öztürk’ün yurtdışı seyahatlerinde başından geçen komik olaylar, “Dünyayı bir bilene sor” sloganı ile Prontotour’un uzmanlığına ve tecrübesine dikkat çekiliyor. Reklamlarımızın geçtiği rotalar Yunanistan, Fransa ve İtalya… İşte büyük ilgi gören o reklam filmlerimiz…

İlk reklam filminin konusu Fransa’nın başkenti Paris’te geçiyor. Diğer reklam filminde mekanın geçtiği yer ise Yunanistan. Son reklam filmimizin mekanı İtalya’nın simgesi olan Kolezyum… Prontotour’un yeni reklam kampanyası televizyon kanallarının yanı sıra Youtube, Instagram ve Facebook gibi tüm sosyal mecralarda yayınlamaya başladı.

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account