EĞLENCE ADASI İBİZA’NIN DÜNYACA ÜNLÜ 5 GECE KULÜBÜ

EĞLENCE ADASI İBİZA’NIN DÜNYACA ÜNLÜ 5 GECE KULÜBÜ

Siz de yaz güneşi hafiften göz kırmaya başladığında müziğin sesini bir tık arttıranlardan mısınız? Biz bu duygulara deniz, kum, güneş ve müzik dolu sınırsız bir eğlence eklemeye hazırız. Hatta boş durmadık, sizler için eğlence adası İbiza’nın en çılgın 5 gece kulübünü sıraladık. İşte İbiza tatilini unutulmaz kılacak 5 sihirli mekan;

SPACE

Bir Dj’in dünya çapında ünlü olup olmadığını gerçek manada teyit etme ihtiyacı duyuyorsanız, onun Space’de set yapıp yapmadığını kontrol etmeniz yeterli olacaktır. Her yıl dünyaca ünlü birçok Dj’i ağırlayan ve bu Dj’lerin eşsiz performanslarıyla 24 saat aralıksız eğlence sunan Space, denizle karanın buluştuğu muhteşem bir noktada bulunuyor. Eğlencenin hiç durmadığı bu kulüp için tam da bu özelliği nedeniyle gece kulübü ifadesini kullanmak zor. Ama güneş battığında eğlencenin birkaç tık yükseldiğinden hiç şüphe yok. Dillere destan terasında unutulmaz anlar yaşayacağınız Space’in bir Uluslararası Dans Müzik Ödülleri’nde aldığı “En İyi Küresel Kulüp” ödülü bulunuyor.

Sapce

PRİVİLEGE

Dünyanın en büyük diskoteği olma iddiasını hala sürdüren Privilege’nin Türkçe karşılığı “ayrıcalık”. İsmine münhasır bu mekânda eğlenmek için her şey tamamsa, yaklaşık 8.000 kişilik dev bir işgal takımının parçası oldunuz demektir. Gün ortasında başlayıp sabahın geç saatlerine kadar süren çılgın eğlenceleriyle ünlü Privilege, San Antonio ve İbiza Town’ın hemen ortasında bulunuyor. Tavanının zeminden tam 25 metre yükseklikte olduğu Privilege’da müziğin ritmine kendinizi bırakarak dilediğiniz kadar yükselebilirsiniz.

Privilege

PACHA

Bir şehrin gece hayatı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, o şehirde Pacha’nın olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Dünyanın önde gelen zincir kulüplerinden biri olan pacha’nın en iddialı olduğu destinasyon ise İbiza. Özellikle yaz aylarında eğlence adası İbiza’da eğlencenin nabzı tutan yegane mekanlardan biri olan Pacha’da set yapacak Dj’lerin dünya çapında bilinirliğe sahip olacağından hiç şüpheniz olmasın. Kaliteden ödün vermemek için her türlü ayrıntıyı önemseyen bu kulüpte fiyatlar diğerlerine oranla biraz yüksek olsa da her kuruşun karşılığını sonuna kadar alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Bu yıl 43. Yaşını dolduracak olan Pacha’nın kiraz olan logosu ile dünyaya vermek istediği mesaj ise stil, çekicilik ve tazelik.

Pacha

AMNESİA

Dünyanın en iyi gece kulübü kupasını kaldırmış olan Amnesia 5 bin kişilik kapasitesiyle haftanın her günü geceyi hareketli eğlence tarzıyla gündüze bağlıyor. Özellikle haftanın 2 günü düzenlenen çılgın köpük partileri mekanın eğlence dozunu iyiden iyiye artırıyor. Hala hatırı sayılır kalitede dekorasyona ve ses sistemine sahip olan kulüp ünlülerin de uğrak noktası olarak biliniyor. Siz siz olun Amnesia’da izinsiz fotoğraf çekmeye kalkmayın.

Amnesia

ES PARADİS

Rakiplerine oranla daha küçük olan Es Paradis, haftanın iki günü düzenlediği çılgın su partisi ile tanınıyor. 600 kişilik kapasiteye sahip olan kulüpte eğlence gece yarısı başlayıp sabahın ilk saatlerine kadar aralıksız devam ediyor. San Antonio’da bulunan kulüp için rezervasyon yaptırmak oldukça önemli.

Es_Paradis

 

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account