EMIRATES, BALİ AKTARMALI AUCKLAND UÇUŞLARINA BAŞLADI!

EMIRATES, BALİ AKTARMALI AUCKLAND UÇUŞLARINA BAŞLADI!

Emirates Havayolu, Dubai’den Yeni Zelanda’nın en gözde şehirlerinden Auckland’a, Bali aktarmalı yeni bir günlük servis başlattı.

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, popüler uçuş noktaları Bali ve Auckland arasında gerçekleştirdiği yeni uçuşu ile Emirates’in küresel ağı ile Bali arasındaki artan talebi karşılayarak, yolculara Yeni Zelanda’ya alternatif bağlantı seçeneği sunuyor.

Yeni hizmet ile Emirates global olarak seyahat edenlere mevcut günlük, Dubai ve Auckland arasındaki A380 direkt uçuşu ve Sydney üzerinden gerçekleşen Dubai ve Christchurch arasındaki A380 uçuşuna ilave olarak günde toplam üç Yeni Zelanda uçuşu sunacak. Ayrıca Emirates’in, şu anda iki sınıfta hizmet veren Boeing 777-300ER ile gerçekleştirdiği Dubai-Bali seferlerine yaz dönemi için yaptığı ek bir sefer* ile yolcular yazın Dubai’den Bali’ye günlük üç uçuş seçeneğinden yararlanabilecekler.

Emirates’in yeni Dubai-Bali-Auckland uçuşu, Auckland ve Bali arasında duraklama yapmadan hizmet veriyor ve bu da yolculara, Endonezya’daki en popüler adalardan birini de ziyaret etme fırsatı sağlıyor. Havayolu, bu rota üzerinde First Class’ta 8 koltuk, Business Class’ta 42 koltuk ve Economy Class’ta 304 koltuğun yanı sıra, 20ton gövde kargo kapasitesine sahip bir 777-300ER ile servisini sürdürüyor. Yeni servis, şirketin yolcularına ödüllü First Class ürününü sunan ilk Emirates Bali uçuşu olma özelliği gösteriyor.

Emirates Havayolu Başkanı Sir Tim Clark konuya dair yaptığı açıklamada: “Auckland’dan Bali ve ötesine, ayrıca küresel ağımızdan güneye gerçekleşen birçok rezervasyonda da yansıtıldığı gibi, Şubat ayının ortasında duyurulmasının ardından, bu yeni rotanın çektiği ilgiden oldukça memnunuz. İngiltere, Avrupa ve Ortadoğu gibi pazarların hepsi, bu rotayı açarak temin ettiğimiz yeni seçeneği oldukça olumlu karşıladılar. Hem Bali hem de Auckland, müşterilerimizin merak edip ziyaret etmek istediği uçuş noktaları” dedi.

KARGO TAŞIMA HİZMETİ, TİCARİ FIRSATLARI DESTEKLİYOR

Yeni rota ayrıca, Endonezya ve Yeni Zelanda arasındaki artan ticareti de destekliyor. Her bir uçuşta, Emirates SkyCargo’nun, 20ton kargo kapasitesine sahip olması bekleniyor. Son istatistiklere göre, Endonezya ve Yeni Zelanda arasındaki toplam iki yönlü ticaret 1.5 milyar dolar bedelini aşmış durumda. Yeni servis, Endonezya ihracat, ithalat ve aktarmalarını Denpasar üzerinden ve taze ürünler ve dondurulmuş gıdalar da dahil olmak üzere, Yeni Zelanda’dan yapılan ihracatların gerçekleştirilmesine yönelik bir fırsat sunuyor.

EMİRATES’İN KÜRESEL AĞI VE ÖTESİNE YÖNELİK UÇUŞ DETAYLARI VE BAĞLANTILAR

Yeni servis, Bali’de bekleme yapma fırsatının yanı sıra, Londra ve diğer başlıca Avrupa şehirleri arasında, kusursuz bağlantı sağlayacak. EK 450, Dubai’den saat 07:05’te ayrılarak, saat 20:20’de Denpasar’a (Bali) varacak, Auckland’a saat 22:00’da hareket ederek, Yeni Zelanda’nın en büyük kenti olan bu şehre, ertesi gün saat 10:00 civarında ulaşmış olacak.

Auckland’tan, EK 451 uçuşu olarak, 12:50’ta ayrılarak, yerel saatle, saat 17:55’te Denpasar’a varacak. Denpasar’dan saat 19:50’de ayrılacak ve Dubai’ye, gece yarısının hemen ardından, saat 00:45’te varacak olan uçuş, yoğun Emirates ve Flydubai ortaklık ağındaki birçok noktaya yapılan uçuş hizmetlerindeki yerini almış olacak.

EMIRATES TÜRKİYE’DEKİ PİLOTLARINI ARIYOR!

Bu arada, Emirates Havayolu, pilot işe alımı için 22-24 Haziran 2018 tarihlerinde İstanbul ve Antalya’da işe alım günleri düzenliyor. İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, Türkiye’de deneyimli ve teknik yeterliliğe sahip ticari pilotları işe almak üzere, İstanbul ve Antalya’da pilot işe alım günleri düzenliyor.

Pilot işe alım günleri, İstanbul’da 22 Haziran Cuma günü, 10.00 – 15.00 saatleri arasında Elite World Business Hotel’de, Antalya’da ise 23 Haziran Cumartesi günü saat 16.00’da ve 24 Haziran Pazar günü saat 10.00’da Crowne Plaza Antalya Hotel’de düzenlenecek.

Bu görüşmede pilot adayları, işe alım süreçleri ile ilgili detaylı bilgi alırken, Emirates çalışanları ile görüşerek Emirates pilotu olmanın avantajları, Dubai’de yaşama ve çalışma konularında da bilgi edinme şansı elde edecek. Görüşme gününe katılım için önceden kayıt yaptırmak gerekmiyor.

İlgilenen adayların, toplantı yerine zamanında gelmesi ve bilgilendirme oturumuna katılması gerekiyor. Emirates ayrıca, pilot adaylarının eşlerini de, sunumlara katılma ve Dubai’deki yaşam, çocukların okula gitmesi ve bir ailenin yaşam tarzı ile ilgili diğer konularda bilgi almaya davet ediyor.

Tanıtım toplantısına katılmaları mümkün olmayan, ancak Emirates’te bir kariyer yapma ile ilgilenen pilotların, www.emirates.com/pilots adresinden de başvuru yapmaları mümkün olabiliyor.

Emirates pilotlara, yolcu uçağı takımına ek olarak, havayolunun Boeing 777 kargo uçağı takımına da katılma fırsatı sunuyor. Kargo uçağı pilot sözleşmesi pilotlara 28 gün çalışma ve 13 gün izin olmak üzere eşsiz bir iş fırsatı veriyor.

EMIRATES PİLOTU OLMAK

Emirates pilotu olmak, hızla büyüyen ve ödüllü bir havayolu ile uçmak için benzersiz bir fırsat sunuyor. Emirates pilotları, vergiye tabi olmayan maaş ve tıbbi sigorta yıllık izin ve şirket konaklaması fırsatlarından yararlanmanın yanı sıra dünyanın önde gelen kültür ve iş merkezlerinden biri olan Dubai’de yaşama fırsatı elde ediyor.

Emirates ayrıca, pilotların kariyerlerini geliştirmek için, şirket içinde birçok fırsat sunarak, Uçuş Öğretim Görevlisi ve Eğitim Kaptanı gibi, alternatif profesyonel roller de sunuyor.

Emirates, tümü A380 veya Boeing 777’den oluşan 250’nin üzerinde yolcu uçağı ile dünyanın en büyük uçak filosuna sahip. 260 uçak siparişi ile Emirates, filosunu genişletmeye ve 6 kıtada, 85 ülkeye ve 155’den fazla güzergaha hizmet vermeye devam ediyor.

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account