EN UZUN TATİL BAŞLIYOR… PEKİ SİZ HAZIR MISINIZ?

EN UZUN TATİL BAŞLIYOR… PEKİ SİZ HAZIR MISINIZ?

Kurban Bayramı’na artık çok kısa bir zaman kaldı. Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın, pazartesi gününün de tatil ilan edildiğini açıklamasının ardından seyahatseverleri 9 günlük kesintisiz bir tatil bekliyor. Böylelikle Kurban Bayramı 2018’in yılın en uzun tatil bölümünü olacak. Peki siz hazırlıklarınızı yaptınız mı? Eğer hala bir planınız yoksa, size Kurban Bayramı’nda yurt içi ve yurt dışında gidebileceğiniz harika rotalar öneriyoruz. İşte Prontotour’un Kurban Bayramı’na özel turları

İTALYA HER ZAMAN FAVORİ

İtalya, Türkiye’de yaşayan seyahatseverlerin tatil için tercih ettikleri ülkeler arasında ilk sırada yer alıyor. Tarih, kültür ve sanatı bir arada olduğu şehirleri, olağanüstü doğası ve eşsiz gurme lezzetleri İtalya’yı çok farklı kılıyor. Seyahatseverleri, Prontotour’un İtalya turlarıyla Roma’dan Napoli’ye, Sicilya’dan Puglia’ya kadar birçok noktayı keşfetme şansını yakalıyor. Gezginler Çizme’de ayrıca Milano, Napoli, Bologna, Floransa ve Venedik gibi şehirlerde tarih ve sanatın ahengiyle büyüleniyor.

AKDENİZ’İN SICAK ÜLKESİ İSPANYA

Akdeniz’in sıcak ülkesi İspanya, dünyanın en çok ziyaret edilen yerleri arasında bulunuyor. Kendine has kültürü, mimarisi, kadim tarihi ile İspanya, unutulmaz bir yaz tatili sunuyor. Birbirinden çok farklı bölgelere ve tarihe sahip olan İspanya, Madrid, Barcelona, Valencia, Sevilla ve Bilbao gibi şehirleriyle hafızalardan çıkmıyor. İspanya denildiğinde akıllara ilk olarak Flamenko gelse de, bunun çok daha ötesini vadediyor.

TARİHİN İÇİNDE OLMAK İÇİN ORTA AVRUPA

Budapeşte, Viyana ve Prag üçlüsü Kurban Bayramı’nda seyahatseverler için oldukça ideal duruyor.  Prontotour’un Orta Avrupa turlarıyla bu üç  şehirde harika vakit geçirebilirsiniz. Görkemli kaleleri, sarayları ve köprüleriyle Avrupa mimarisinin en güzel örneklerini bir arada görebilirsiniz. Ayrıca Budapeşte’de Parlamento Binası, Prag’da Charles Köprüsü, Viyana’da Hofburg Sarayı’nın önünde fotoğraf çekilerek unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

BİR SEYAHATLE 4 FARKLI ÜLKE: BENELÜKS-PARİS TURU

Bir hafta yurt dışı tatiline çıkmak ve aynı zamanda birden çok ülke mi görmek istiyorsunuz? İşte Prontotour’un düzenlediği Benelüks – Paris turu tam size göre. Seyahatiniz boyunca Belçika, Hollanda, Lüksemburg ve Fransa’nın başkentlerini bir arada görme şansına sahip oluyorsunuz. Bu turla birlikte birçok kültürü yakından tanırken, Avrupa’nın merkezinde unutulmayacak anılar yaşayacağınızdan şüpheniz olmasın.

VİZESİZ BALKANLAR ÇOK CAZİP

Prontotour vize ile vakit kaybetmek istemeyenlere de benzersiz yaz tatili önerileri sunuyor. Hem vizesiz hem yakın olsun diyen seyahatseverlere muhteşem doğası ve Osmanlı İmparatorluğu’ndan kalma tarihi eserleri ile Saraybosna, Üsküp, Ohrid, Belgrad’ın yer aldığı Balkan turları alternatif oluyor. Deniz tatili yapmak isteyenlere, mavinin en güzel tonlarını sunan gemi ile Yunan Adaları turları ya da daha farklı bir yakın coğrafya tercih edenlere kültürleri buluşturan Beyrut yine Prontotour’un vizesiz turları arasında yer alıyor. Endülüs mimarisinin büyüleyici eserleriyle Fas ve daha yakın bir alternatif arayanlara Ukrayna da vizesiz turlar kapsamında seyahat tutkunlarını bekliyor.

UZAKLAR İÇİN HARİKA FIRSAT

9 günlük Kurban Bayramı, Uzak rotaları keşfetmek açısından çok cazip duruyor. Peki hangi rotaları görebilirsiniz? Eğer egzotik ve uzak ülkeleri tercih ediyorsanız Phuket, Bangkok, Pattaya, Tayland gibi Uzak Doğu turları ya da New York, Los Angeles, LasVegas, Orlando, San Francisco, Miami ve Bahamaları kapsayan Amerika turlarına katılabilirsiniz. Latin rüzgarını hissetmek isteyenlere Güney Amerika turları, mistik atmosferi ve gurme lezzetleriyle farklı bir seyahat deneyim yaşamak isteyenlere Hindistan turları alternatif oluyor.

YURT İÇİNDE  KÜLTÜR TURLARI

Prontotour, yurt içinde de özel destinasyonlara düzenlediği konsept turlarıyla Ege, Akdeniz ve Anadolu’nun muhteşem coğrafyası ve kültür mirasıyla buluşabilirsiniz. Asırlardır medeniyetlerin buluşma noktası olan Anadolu’nun kadim kültürünü keşfetmek isteyenlere Eskişehir ve Kapadokya, muhteşem doğası, kendine has sıcak insanları ve gurme lezzetleriyle Batı ve Doğu Karadeniz, mavinin en güzel tonları, Helenistik dönemden günümüze kalan eserleri,Ege ve Akdeniz mutfağının en güzel örnekleriyle kralların ülkesi Likya turu bayram tatilini yurt içinde geçirmek isteyenleri bekliyor.

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account