EURO 2016’DA GALİBİYETTEN FAZLASINI İSTEYENLERE

EURO 2016’DA GALİBİYETTEN FAZLASINI İSTEYENLERE

Şu an bu yazıyı okuyorsanız, yüksek ihtimalle siz de bizim gibi seyahat etmenin bir tutku olduğuna inanıyorsunuz. Birçok insanın hayatında futbolun da tıpkı seyahat etmek gibi bir tutku olduğuna inanıyoruz. Sizleri bu nedenle karşı konulmaz iki tutkunun aynı anda vücut bulduğu bir atmosfere, EURO 2016 turuna davet ediyoruz. Gelin, ayrıntılara birlikte göz atalım;

12 Haziran 2016 tarihinde oynanacak olan Türkiye – Hırvatistan maçını bekleyen milyonlarca futbolsever için geri sayım çoktan başladı. Avrupa’nın en romantik şehri Paris’te oynanacak futbol karşılaşmasında A Milli takımımızı yalnız bırakmak istemeyen yüzlerce futbol tutkunu ise 12 Haziran’da tek vücut olabilmek için bu büyülü şehre gitmeye hazırlanıyor. Paris’in büyülü atmosferinde yaşanacak futbol coşkusuna yakından tanık olmak, hatta bu coşkunun önemli bir parçası olmak isteyenler için EURO 2016 Paris Turu’nu hazırladık. Turun detayları ise şöyle;

11 Haziran 2016 sabahı atkıları, formaları giyip sabah saat 09.00’da Atatürk Havalimanı Pronto Tur kontuarı önünde buluşuyoruz. Onur Air konforu ile seyahat edeceğimiz Paris’e varışımızdan itibaren deneyimli tur rehberimiz eşliğinde Paris’in büyülü sokaklarını arşınlamaya başlıyoruz. Paris’te geçireceğimiz bu ilk gün Pronto Tur otobüsü ile yapacağımız panoramik şehir turunda göreceğimiz yerler ise Louvre Notre Dame Kilise’si, Opera Binası, Concorde, Vendome ve Trocadero Meydan’ı, Madeleine Kilise’si, Champs Elysees, Chaillot saray’ı, Eiffel Kules’i, Askeri Akademi, Napolyon’un Mozolesi ve Millet Meclisi Binası.

Paris (1)

Galibiyet inancıyla uyandığımız muhteşem Paris sabahında yapacağımız kahvaltıdan sonra alacağımız serbest zaman ile dileyenler Paris’i kaldığı yerden arşınlamaya devam edecek. Dileyen futbol severler ise Türk nüfusunun yoğun olduğu Paris sokaklarında nefeslerin tutulacağı maç saatini beklemeye koyulacak. Unutmayın, erken yapılmış bir sabah kahvaltısı Paris’in dünyaca ünlü kafelerinde geçirilecek uzun saatler ve modanın kalbinin attığı Paris sokaklarında doya doya alışveriş yapmak anlamına geliyor.

Paris (2)

Nefeslerin tutulacağı maç saatinin ümit ettiğimiz şekilde tamamlanması sonrası Paris’in ünlü gece hayatını keşfetmek ve galibiyet sevincini sonuna kadar yaşamak için gereken tüm koşullar sağlanmış olacak. Paris’te geçireceğimiz bu gecenin ardından yine Paris’te yapacağımız kahvaltı sonrası yurda dönmek için havalimanına doğru yola çıkacağız. Onur Air ile yapacağımız dönüş yolculuğu 19.25’te Atatürk Havalimanında son bulacak.

 

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account