BU FIRSAT KAÇMAZ! <br>399 EURO’YA GEMİYLE BALTIKLAR

BU FIRSAT KAÇMAZ!
399 EURO’YA GEMİYLE BALTIKLAR

5 gece 6 gün gemi deneyimi yaşayarak, yeni kültür ve şehirler keşfetmeye ne dersiniz? Bu gemi seyahati ile eğlence dolu bir tur keyfi yaşayacaksınız. Gemi turumuzda 3 ülke ve 3 şehir sizi bekliyor; Stockholm, Helsinki ve St. Petersburg’u yakından tanıma fırsatı bulacaksınız. Tur boyunca Rusya’da vizesiz 2 gece 4* otel konaklaması, THY ile direkt uçuş, Princess Anastasia gemisinde özel aktiviteler, gemide gümrüksüz duty free imkanlarından yararlanabilirsiniz. 399 Euro’luk bu müthiş fırsat turunu kaçırmayın! İşte turdan bazı detaylar…

STOCKHOLM İLE BAŞLIYORUZ…

Türk Hava Yolları ile yerel saat 10:00’da Stockholm’e varıyoruz. İşte muhteşem gezimiz başlıyor. Limandaki gemimize transfer ve ardından gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra kabinlere yerleşiyoruz.  Keyifli zaman geçirmek için epey vaktimiz var. Gemimiz akşam 17.00’de limandan ayrılıyor. Dinlenmek ve geminin aktivitelerinden yararlanmak için bolca serbest zamana sahibiz. Unutulmaz deneyim başlıyor:)

İKİNCİ GÜN HELSİNKİ’DEYİZ…

Sabah 11.30’da Helsinki limanına ulaşıyoruz. Finlandiya’nın başkenti olan Helsinki, ülkenin güneyinde, Finlandiya Körfezi’nin kıyısında, Baltık Denizi’nde yer alıyor. Finans, moda, tıp, eğlence, medya ve kültür bakımından ülkenin can damarını oluşturan Helsinki’de çok sayıda sergi sarayı, galeriler ve müzeler mevcut. Gemimiz saat 19.00’da hareket ediyor. Konaklamayı gemide yapıyoruz.

ST.PETERSBURG’DA OTELDE KONAKLIYORUZ

Sabah saat 09.00’de St. Petersburg limanına varıyoruz. Rusya’nın Avrupa’ya açılan penceresi olan şehir, Baltık Denizi’nin kıyısında, Rusya’nın Finlandiya sınırında yer alıyor. 18. yüzyılda Çar I. Pedro tarafından kurulan şehir, bugün UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi’ne alınmış durumda. Bu kanallarla örülü, güzel ihtişamlı şehir, mimari yapısı ve Hermitage Müzesi’nin eşsiz koleksiyonlarıyla sanat severler için de önemli bir çekim merkezi. Sabah gemimizin yanaşmasıyla birlikte sabah kahvaltısının ardından çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından bizleri bekleyen özel aracımız ile birlikte St.Petersburg’da ki otelimize transfer. Otele giriş işlemlerinin ardından şehri keşfetmek için serbest zaman. 4. Günümüzde St. Petersburg’u keşfetmeye devam ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz şehri gezebilir ya da alışveriş yapabilirler.

Ve evet geldik 5. güne. Sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltıyoruz ve otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından bizleri bekleyen özel aracımız ile birlikte St.Petersburg limanına transferimiz gerçekleşiyor. Gemiye giriş işlemlerimizin ardından odalarımıza yerleşiyoruz ve gönlümüzce vakit geçirmek için serbest zamana sahibiz. Gemimiz akşam 19.00’da limandan ayrılıyor. Gemi kalkış saatine kadar arzu eden misafirlerimiz şehri keşfetmeye devam edebilirler. Gece gemide konaklıyoruz.

ALTINCI GÜN HELSİNKİ VE İSTANBUL

Şimdi 6. ve son gündeyiz. Gemimiz sabah saat 08.00’de Helsinki limanına yanaşıyor. Sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltıyoruz ve gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Arzu edenler şehri keşfetmeye devam edebilir. Bizleri bekleyen özel aracımız ile Helsinki havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Türk Havayolları ile saat 19.00’da İstanbul Atatürk’e hareket ediyoruz. Yerel saat ile akşam 22.25’de İstanbul’a varıyoruz.

Bir başka turda görüşmek dileğiyle…

©2018 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account