BU FIRSAT KAÇMAZ! <br>399 EURO’YA GEMİYLE BALTIKLAR

BU FIRSAT KAÇMAZ!
399 EURO’YA GEMİYLE BALTIKLAR

5 gece 6 gün gemi deneyimi yaşayarak, yeni kültür ve şehirler keşfetmeye ne dersiniz? Bu gemi seyahati ile eğlence dolu bir tur keyfi yaşayacaksınız. Gemi turumuzda 4 ülke ve 4 şehir sizi bekliyor; Helsinki, Stockholm, Tallinn ve St. Petersburg’u yakından tanıma fırsatı bulacaksınız. Tur boyunca Rusya’da vizesiz 2 gece merkezi konumda 4* otel konaklaması, THY ile direkt uçuş, Princess Anastasia gemisinde ücretsiz özel aktivite imkanlarından yararlanabilirsiniz. 399 Euro’luk bu müthiş fırsat turunu kaçırmayın! İşte turdan bazı detaylar…

Helsinki ile başlıyoruz…

Türk Hava Yolları ile yerel saat 11:55’da Kuzey in beyaz kenti Helsinki’ye varıyoruz. İşte muhteşem gezimiz başlıyor. Limandaki gemimize transferden önce sizlere Helsinki panoromik olarak tanıtan kısa bir gezi yapıyoruz ve sonrasında şehir merkezinde kısa bir serbest zamanın ardından gemimizin bulunduğu limana geçerek giriş işlemlerimi gerçekleştiriyoruz ve sonra kabinlere yerleşiyoruz.  Keyifli zaman geçirmek için epey vaktimiz var. Gemimiz akşam 17.00’de limandan ayrılıyor. Dinlenmek ve geminin aktivitelerinden yararlanmak için bolca serbest zamana sahibiz. Unutulmaz deneyim başlıyor:)

ST.PETERSBURG’DA 2 GECE OTELDE KONAKLIYORUZ

Sabah saat 08.00’de St. Petersburg limanına varıyoruz. Rusya’nın Avrupa’ya açılan penceresi olan şehir, Baltık Denizi’nin kıyısında, Rusya’nın Finlandiya sınırında yer alıyor. 18. yüzyılda Çar I. Pedro tarafından kurulan şehir, bugün UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi’ne alınmış durumda. Bu kanallarla örülü, güzel ihtişamlı şehir, mimari yapısı ve Hermitage Müzesi’nin eşsiz koleksiyonlarıyla sanat severler için de önemli bir çekim merkezi. Sabah gemimizin yanaşmasıyla birlikte sabah kahvaltısının ardından çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında bizleri bekleyen özel aracımız ile birlikte St.Petersburg’da ki otelimize transfer. Otele giriş işlemlerinin ardından şehri keşfetmek için serbest zaman. 2. Günümüzden itibaren 4.günümüzün akşamına kadar St. Petersburg’u keşfetmeye devam ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz şehri gezebilir ya da rehberlerinin düzenleyeceği turlara katılarak farklı deneyimleri tadabilirler.

Ve evet geldik 4. güne. Sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltıyoruz ve otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından bizleri bekleyen özel aracımız ile birlikte St.Petersburg limanına transferimiz gerçekleşiyor. Gemiye giriş işlemlerimizin ardından odalarımıza yerleşiyoruz ve gönlümüzce vakit geçirmek için serbest zamana sahibiz. Gemimiz akşam 19.00’da limandan ayrılıyor. Gemi kalkış saatine kadar arzu eden misafirlerimiz şehri keşfetmeye devam edebilirler. Gece gemide konaklıyoruz.

ORTA ÇAĞ KENTİ TALLİNN

5.günümüzde sabah saat 09.00’da Estonya’nın başkenti ve aynı zamanda surlarla çevrili, Orta Çağ güzeli bir kent olan Tallinn’e varıyoruz.; göğe yükselen kuleleri, Arnavut kaldırım taşlı dar sokakları ile ziyaretçilerini büyülüyor. Huzur dolu barışçıl havası ve sayısız gölleri bu şehrin karakterini oluşturan başlıca özellikler. Pazar Meyda nında eski çağlardan kalma restaurant ve cafe lerde bir şeyler yiyip içerken tarihin kokusunu içinize çekebilirsiniz. Ballı bira ve kavrulmuş bademlerini denemeyi unutmayın.. Arzu edenler için rehbeleri eşliğinde şehrin hem ortaçağ sokaklarını gezebilir hem de panoramik olarak şehri gezebilirler. Gemimiz 18.30’da limandan ayrılacak. Gece gemide konaklıyoruz.

KUZEYİN VENEDİK’İ STOCKHOLM

6 günümüzde Sabah saat 09.30’da İsveç’in başkenti ve en büyük şehri olan Stokholm’ e varıyoruz. Stokcholm “Su üzerindeki güzel” olarak adlandırılıyor. Kuzeyin Venedik’i olarak da bilinen şehir 57 köprü ile birbirine bağlı olan 14 ada üzerine kurulmuş. Şehir, 13. yüzyıldan kalan eski bölüm ve modern mimarinin örneklerini taşıyan yeni bölümlerden oluşuyor. Arzu edenler rehberlerinin düzenleyeceği turlarla bu muhteşem şehri keşfedebilir. Gemimiz akşam 17.30’da limandan ayrılarak Tallinn’e doğru yol olacak. Gece gemide konaklıyoruz.

YEDİNCİ GÜN HELSİNKİ VE İSTANBUL

Şimdi 7. ve son gündeyiz. Gemimiz sabah saat 08.00’de Helsinki limanına yanaşıyor. Sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltıyoruz ve gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Arzu edenler rehberleri eşliğinde şehri keşfetmeye devam edebilir. Bizleri bekleyen özel aracımız ile Helsinki havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Türk Havayolları ile saat 19.00’da İstanbul Atatürk’e hareket ediyoruz. Yerel saat ile akşam 22.25’de İstanbul’a varıyoruz.

Bir başka turda görüşmek dileğiyle…

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account