GÜRKAN EROL: BAYRAM TATİLİ İÇİN HER BÜTÇEYE UYGUN TURLARIMIZ VAR

GÜRKAN EROL: BAYRAM TATİLİ İÇİN HER BÜTÇEYE UYGUN TURLARIMIZ VAR

Prontotour’da 12 ay erken rezervasyon fırsatının sunulduğunun altını çizen Prontotour CMO’su Gürkan Erol, “Her bütçeye uygun yurtdışı ve yurtiçi tatil seçenekleri sunuyoruz. İtalya, İspanya, Balkan ülkeleri başta olmak üzere birçok coğrafyaya dönük turlarımız mevcut” diye konuştu.

Prontotour’un Kurban Bayramı tatili için her bütçeye uygun yurtdışı ve yurtiçi seçenekleri bulunduğunu ifade eden Gürkan Erol, “Bayram dönemi için belli aralıklarla seyahatseverlere sabit kur avantajı sunuyoruz. Yine birçok tur paketimizde promosyonlarımız mevcut. Öte yandan Prontotour’da 12 ay erken rezervasyon fırsatı var. Yani erken tur satın alan misafirlerimiz her zaman kazanıyor. Günlük, haftalık, aylık gerçekleştirdiğimiz kampanyalarımızın yanı sıra çeşitli meslek grupları ve aileler için hazırladığımız özel fırsatlar da olabiliyor. Seyahatseverlere bizi takipte kalmalarını öneriyorum” dedi.

Türkiye’de yaşayan seyahatseverlerin yurtdışında en çok İtalya’yı tercih ettiğini belirten Gürkan Erol şunları söyledi: Tarih, kültür ve sanatı harmanlayan şehirleri, muhteşem doğası ve eşsiz gurme lezzetleri İtalya’yı bir cazibe merkezi haline getiriyor. İtalya ile birlikte İspanya da misafirlerimizin ciddi oranda ilgi gösterdiği yerlerden biri. Bunun yanı sıra Belçika, Hollanda ve Lüksemburg’un oluşturduğu Benelüks ülkeleri, Budapeşte, Viyana ve Prag’ı içine alan Orta Avrupa ile Balkan ülkeleri çok tercih ediliyor. Ancak vize ile uğraşmak istemeyen misafirler Balkan turlarına yöneliyor. Balkan turlarında aynı zamanda hem otobüs hem de uçak seçeneği bulunuyor. Misafirlerimizin bunlara da ilgisi bir hayli fazla. Daha egzotik ve uzak ülkeleri tercih edenler Phuket, Bangkok, Pattaya’yı kapsayan Tayland gibi Uzak Doğu turlarını ya da New York, Los Angeles, LasVegas, Orlando, San Francisco, Miami ve Bahamaları kapsayan Amerika turlarını tercih ediyor. Latin rüzgarını hissetmek isteyenlere Güney Amerika turları, mistik atmosferi ve gurme lezzetleriyle farklı bir seyahat deneyim yaşamak isteyenlere Hindistan turları alternatif oluyor. Yurtiçinde de havaların sıcak olması nedeniyle Kıbrıs ve Antalya’ya ilgi yüksek. Tatilseverler, eğlence adası Kıbrıs ve Antalya’da deniz, kum ve güneş üçlüsünün keyfini çıkarabilir, ayrıca buradaki oteller hem balayı çiftleri hem de çocuklu aileler için ideal.

“SEYAHATSEVERLER BAYRAM TATİLİ İÇİN ACELE ETMELİ”

Tur paketlerinde avantajlı fiyatlardan yararlanmak isteyen tatilseverlerin acele etmelerini de tavsiye eden Gürkan Erol, “Çok az zaman kaldığı için özellikle yurtdışı tatili planlayan misafirlerimizin bazı rotalardaki kontenjanların darlığını ve vize için konsolosluklardaki yoğunlukları göz önünde bulundurmaları gerektiğini belirtmeliyim. Yurtiçinde kültür turu rotalarımıza yoğun bir talep var; ek kontenjanlar açıyoruz. Ayrıca yaz dönemi olduğu için deniz, kum, güneş tatili yapmak isteyen tatilseverlere Prontotour, her bütçeye uygun otel seçenekleri sunuyor. Tabii yaz dönemi olduğu için otellerimiz yabancı turistlerden de ilgi görüyor. Ağustos ayı konaklama sektörü açısından zaten talep gören bir ay. Dolulukların arttığı bir dönem olacak. Tatilseverlerin rezervasyon yaptırırken dikkatli olmalarını, tatsız sürprizlerle karşılaşmamak için güven ve kalite odaklı markalara ve bu markaların ofis ve web sitelerine yönelmelerini öneriyorum. Tatilseverlerin avantajlı fiyat için acele etmelerini, kampanya duyuruları ve promosyonlar için düzenli olarak sosyal medya ve prontotour.com internet sitemizi takipte olmalarında fayda olduğunu söyleyebilirim” dedi.

“BAYRAM TURLARIMIZ 149 EURO’DAN BAŞLIYOR”

Bayram dönemi için tüketicilere öneriler de sunan Gürkan Erol, “Farklı kültür ve coğrafyaları keşfetmek isteyenler için Prontotour’da çok fazla seçenek olduğunu söyleyebilirim. Kurban Bayramı tatili için 149 Euro’dan başlayan avantajlı fiyatlarla pek çok turumuz bulunuyor.Prontotour olarak misafirlerimize özellikle yurt dışında çok fazla alternatif sunuyoruz. İtalya, İspanya, Balkan ülkeleri başta olmak üzere birçok coğrafyaya dönük turlarımız mevcut. Turlarımızda seçtiğiniz rotaya göre hem kültürel geziler yapabilir, hem de deniz kum güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Kurban Bayramı için misafirlerimize önerebileceğim çok özel yerler var. Yurtdışında deniz tatili yapmak isteyenlere, mavinin en güzel tonlarını sunan gemi ile vizesiz Yunan Adaları turlarını önerebilirim. Ayrıca, yine aynı şekilde vizesiz ziyaret edebileceğiniz Endülüs mimarisinin büyüleyici eserleriyle dolu Fas, kültürleri buluşturan Beyrut’u ve Ukrayna’yı tavsiye ederim. Farklı bir deneyim yaşamak isteyenler için Prontotour’un Vietnam, Küba, Güney Afrika turlarına bakabilirler. Yaz sıcaklarından biraz bunalan ve serin yerleri görmek isteyen misafirlerimize İngiltere, Rusya, İskandinavya ve Baltık turlarını öneriyorum. Ayrıcalıklı keşifler dünyası sunan ProntoPlus’ın da çok özel turları mevcut. Büyük Göç zamanında Tanzanya ve Zanzibar, Maya ve İnka kültürünün izinde Peru ve Bolivya, Üç dinin buluştuğu kutsal topraklar İsrail tatil deneyimi arayanlar için unutulmaz seyahatler olacaktır. Yurtiçinde de özellikle masmavi bir denize sahip olan Ege Bölgesi tüm güzelliğiyle misafirlerini bekliyor. Ayrıca kültürel bir seyahat düşünenler için Batı ve Doğu Karadeniz ile Kapadokya turlarını öneriyorum” diye konuştu.

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account