HARİKA BİR BAYRAM TATİLİNE HAZIR MISINIZ? İŞTE PRONTOTOUR’DAN ÖNERİLER

HARİKA BİR BAYRAM TATİLİNE HAZIR MISINIZ? İŞTE PRONTOTOUR’DAN ÖNERİLER

Prontotour seyahat uzmanları, Ramazan Bayramı’nda tatile çıkacak seyahatseverler için önerilerde bulundu. Seyahat uzmanlarının tavsiyeleri arasında vizesiz Balkan turlarından İzlanda’ya, İtalya’dan Orta Avrupa’ya kadar birçok cazip destinasyon var.

İŞTE PRONTOTOUR’DAN UZMAN ÖNERİLERİ

Prontotour Genel Müdürü Cenk Alptekin:

Özellikle Balkanlarda çok alternatifli turlarımız var. Bunun yanı sıra otobüslü turlarımız bulunuyor. Çok özel seçenekler sunabiliyoruz. Ayrıca Berlin’i içeren 3 gecelik paketlerin yanı sıra 1 haftalık Orta Avrupa seyahati gibi alternatifli destinasyonlarımız da bulunuyor. Seyahatseverlere bu sene İbiza ile ilgili önemli fırsatlar sunuyoruz. Bayram dönemini kaçırsalar bile, yaz boyu direkt uçuşlardan yararlanabilirler. Bayram dönemleri çok yoğun geçeceği için misafirlerimize, seyahat planlarını olabildiğince erken yapmalarını öneriyorum.

Prontotour Genel Müdür Yardımcısı Derya Kesman:

Yıl boyunca süren operasyonlarımızın yanı sıra bayram dönemine özel yeni ürünlere de yer verdik. Mesela, İtalya’da Cenova’nın da içinde bulunduğu Ligurya Bölgesi programlarımız arasında. Uzun program isteyen misafirlerimize klasik İtalya’yı önerebiliriz. Budapeşte, Prag ve Viyana’nın olduğu Klasik Orta Avrupa, haftalık İspanya gibi turlarımız da bulunuyor. Daha kısa süreli tatil yapmak isteyen misafirlerimize de tek şehirlik programlar önerebiliyoruz. Mesela, seyahatseverler Barselona, Roma, Budapeşte, Berlin gibi şehirleri de tercih ediyorlar.

ProntoPlus Exclusive Turlar Sorumlusu Neslihan Kılıç Gediz:

Bayram bu sene temmuz ayına denk geliyor. Özellikle değişik coğrafyaları keşfetmek için de uygun bir zaman. Mesela, İzlanda olağanüstü bir coğrafya. Temmuz ayı da İzlanda’yı görebilmek için en güzel zaman diye düşünüyorum. Ayrıca, Polonya ve Almanya’yı gezmek için iklim açısında en elverişli dönem olduğunu söyleyebilirim. Tatilseverler, Fransa’da Alsace Bölgesi’ni ziyaret edebilirler. Üzüm bağlarının çiçeklendiği bir dönemi görme şansları var. Bu tarihlerde Avrupa’nın güney sahilleri çok hareketli ve eğlenceli oluyor. Özellikle, İtalya’nın Cinque Terre Bölgesi ve Portofino’yu görmenizi tavsiye ederim. Afrika için de çok değişik bir dönem. Çünkü göç başlıyor. Temmuz’dan ekim sonuna kadar Kenya ve Tanzanya’da büyük göç dediğimiz muhteşem bir doğa olayı başlıyor.

Prontotour İç Turizm Müdürü Emre Tunç:

Aslında biz misafirlerimize her yeri öneriyoruz. Antalya’dan başlayıp tüm sahil şeridinden geçip Ege Bölgesi de dahil olmak üzere tesislerimizde tatil yapabilirler. Antalya ve Bodrum hep ön planda. Ancak Antalya’ya geniş bakmak lazım. Sahil şeridinde Alanya, Side, Belek ve Kemer geniş bir yelpazeye sahip. Bunun yanı sıra Bodrum ve Ege Bölgesi de Türk ziyaretçilerinin yoğun ilgi gösterdiği yerler.

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account