İşte dünyanın en güzel kadınlara sahip 5 ülkesi

İşte dünyanın en güzel kadınlara sahip 5 ülkesi

Bazı ülkeler genelde güzel kadınları veya yakışıklı erkekleriyle anılır. Güzellik ve yakışıklılık kavramının göreceli olmasıyla birlikte birçok insan tarafından tartışmasız mutabık kalınan gerçeklerden biri de bazı ülkelerin güzel kızları ve yakışıklı erkekleridir. En güzel kadınlara ve en yakışıklı erkeklere sahip ülkeleri araştırdık.

İşte araştırmanın ilk sonuçları, kadınlar;

Brezilya

“Neden birçok kadın model Brezilyalıdır?” sorusunun cevabı tam da bu başlıkta gizli; çünkü onların buna uygun genleri var. Kuşku yok ki Brezilyalılar dünyanın etnik açıdan en karışık uluslarından biri. Bu etnik çeşitlilik Brezilyalı kadınlarda öyle bir kombinasyona neden oluyor ki, dünyanın neredeyse en güzel kadınları bu ülkeden çıkıyor. Gittiğiniz herhangi bir moda defilesinde ya da dünyaca ünlü fuarların tanıtım stantlarında bir Brezilyalı kadınla karşılaşmanız neredeyse garanti. Bu nedenle Brezilyalı kadınların dünyanın en güzel kadınları olduğunu söylemek gayet mümkün.

Brezilya

Rusya

Brezilyadan sonra metrekareye en çok güzel kadın düşen ülke Rusya. Moskova metrosunun aslında hiç karışık olmadığını, karışık olan şeyin ise tabelalara odaklanmakta güçlük çeken zihinler olduğunu biliyor muydunuz? Rusya’da güzel kadınlar sadece kentlerde bulunmuyor. Sibirya’nın en ücra köşelerinde keşfedilerek dünya gündemine oturmayı başarmış Irina Shayk ve onun gibi binlercesi ile Rusya listemizin ikinci sırasında yer alıyor.

Rusya

 Slovakya

Sarışın, mavi gözlü ve uzun boylu kadınların erkekler tarafından en çok beğenilen kadınlar olduğu düşüncesi günümüzde oldukça yaygınlık kazanmış durumda. Bu özelliklere sahip kadınların en çok İsveç’de olduğu düşünülse de rakamlar Slovakya’yı gösteriyor. Doğal güzellikleriyle özenilen bir tarzı temsil eden Slovak kadınlar erkeklerin dikkatini çekmek için hiç mi hiç çaba sarf etmiyor.

Screen Shot 2014-10-28 at 12.22.31 AM

İsveç

Slovakya’nın bir tık gerisinde, dördüncü sırada yer alan İsveçli kadınların güzelliği otoritelerce de tescillenmiş durumda. İlk iki Miss World yarışmasındaki birinciliğin İsveç’e ait olması sanırız tesadüf değildir. Oldukça güzel olan İsveçli kadınların eğitimli olmaları ve sofistike tarzları da kritik bir ayrıntı olarak gözden kaçmıyor.

İsveç

 Venezuela

Miss World and Miss Universe gibi yarışmaların en çok kazanan ülkesinin Venezuela olduğunu biliyor muydunuz? Güzellik Venezuela için o kadar önemli bir kavram ki, erkeklerde dahil olmak üzere tüm halk, kadın güzelliğinin ulusal kimlik ve ulusal gurur kaynağı olduğunu düşünüyor. Halklar bazen ne güzel şeyler düşünüyor.

venezuella

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account