İşte Dünyanın En Yakışıklı Erkeklerine Sahip 5 Ülkesi

İşte Dünyanın En Yakışıklı Erkeklerine Sahip 5 Ülkesi

Geçtiğimiz haftalarda yayınladığımız ve beğenildiği kadar yoğun tartışmalara da neden olan Dünyanın En Güzel Kadınlarına Sahip 5 Ülkesi yazısını, yazının ikinci ayağı olan “Dünyanın En Yakışıklı Erkeklerine Sahip 5 Ülkesi” araştırmasıyla tamamlıyoruz. Uzun araştırmalar sonucu oluşturduğumuz top 5 listesini sizinle paylaşıyoruz. İşte dünyanın en yakışıklı erkeklerine, dolayısıyla dünyanın en şanslı kadınlarına sahip 5 ülkesi;

İtalya

Aslında birçoğumuzun herhangi bir araştırmaya ihtiyaç duymadan vereceği ilk cevaplar arasında yer alıyor İtalyan erkekleri. Fit ve kaslı görünümleri, pürüzsüz esmer tenleri, parıldayan renkli gözleri ve bakımlı halleriyle İtalyan erkekleri dünya sıralamasının zirvesinde yer alıyor. Oldukça çapkın oldukları bilinen İtalyan erkekleri dünyanın her yerinden birçok kadını cezp edecek düzeyde yakışıklı ve romantik. Tüm bu çapkın hallerine rağmen “sevince tam seven erkekler” araştırmasında dünya üçüncüsü olan İtalyan erkekleri taşıdığı bu güzel şöhretleri sonuna kadar hak ediyor.

italyanerkegi

İngiltere

Dünyanın en yakışıklı erkekleri sıralamasında şaşırtıcı bir şekilde ikinci sırayı İngiliz erkekler alıyor. Müthiş bir doğası olan İngiliz erkeklerini bu listede ikinci sıraya yerleştiren en önemli unsur karizmatik olmaları. Mükemmel bir aksanla konuştukları İngilizceleri, aldıkları kraliyet kültürünün bir yansıması olarak kibar ve zarif tavırları ve çok önem verdikleri görgü kurallarıyla bir kadının başını döndürecek düzeyde konsantre varlıklardır İngiliz erkekleri. Maalesef, İngiliz kadınların şanslı oldukları söylemek zor. Zira birçok İngiliz erkeğinin gönlünde güzel bir Amerikalı kadın yatıyor.

ingilizerkegi

Güney Afrika

En yakışıklı erkekler listemizin 3. sırasında Güney Afrika’nın egzotik erkekleri geliyor. Bu adamların güçlü kas yapıları, cesur tavırları ve yanık ten renkleri onları dünyanın bütün kadınları için bir çekim merkezi haline getiriyor. İşin ilginç tarafı ise her bir Güney Afrikalının durumun bilincinde olması. Her biri kendisini dünyanın en yakışıklı erkeği gibi hissediyor. Dolayısıyla bu özgüvenin verdiği cool tavırlar da popülerliklerini arttıran bir başka etken halini alıyor.

güneyafrikaerkegi

İspanya

Coğrafyanın insana etkisini anlamak için İspanyol erkeklerine bakmak yeterlidir. Deniz, kum ve güneşin bolca mevcut olduğu İspanya’da bronz tenli ve alabildiğine romantik erkekler ilk bakışta sadece kadınlar için yaratılmış canlılar izlenimi verebiliyor. Romantik bir erkeğin yağmur altında gitar çaldığı düşünüldüğünde bu erkeğin yakışıklı olmasına çok da gerek olmadığı düşüncesine katılmak mümkün. Bir de bu erkeğin yakışıklı olduğunu düşünün. Bizce İspanyol erkekleri daha üst sıraları hak ediyor.

ispanyolerkegi

Fransa

Hani kapıya çarpsa özür dileyecek düzeyde kibar insanlar vardır. İşte Fransız erkeklerinin birçoğu öyledir. Beyaz tenleri ve fit vücutlarını olağan üstü dilleriyle bütünleştiren Fransız erkekleri, dünya üzerinde konuştuğu dilin ne denli işe yaradığını bilen tek etnik gruptur. Birçok Türk kadının rüyalarını süslediğine online mecradaki yorumlardan inandığımız Fransız erkelerinin bir Türk erkekleriyle sentezlendiğinde ideal erkeğe ulaşılabileceğini düşünmekteyiz.

fransızerkegi

 

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account