PRONTOMICE’A BİR ÖDÜL DAHA!

PRONTOMICE’A BİR ÖDÜL DAHA!

Bu yıl 6’ıncısı gerçekleştirilen ACE of M.I.C.E. 2018 Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri, Uniq Hall’de düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Gecede MICE sektörünün önde gelen firmalarından prontoMICE,  “En İyi İncentive Etkinliği Jüri Ödülü” ile gecenin parlayan yıldızı oldu. prontoMICE, 2016 ve 2017 yıllarında da aynı ödülü almıştı. Uniq Hall’de düzenlenen ve Telekom ana sponsorluğunda gerçekleştirilen 6. ACE of M.I.C.E etkinliğin açılış konuşmasını ise TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya yaptı.  Ödül gecesinde prontoMICE üst yönetimi de hazır bulundu.

ACE OF M.I.C.E ÖDÜLLERİ NEDİR?

ACE of M.I.C.E, Mice ve etkinlik sektörünün Oscar’ı olarak kabul ediliyor. Organizasyon, Volkan Ataman’ın başkanlığında Turizm Medya Grubu tarafından gerçekleştiriliyor. Kongre, toplantı ve etkinlik faaliyetlerinin kalite çıtasını yukarı taşımaya, sürdürülebilir büyümesini ve sektördeki hizmet veren kurumlar arasında mükemmele ulaşma arzusu yaratmaya yönelik önemli katkılar sağlıyor. Ödüllerin verildiği geceye iş, sanat ve cemiyet hayatında bulunan önemli isimler katılıyor. Bu ödül töreni sayesinde Mice sektörüne büyük bir farkındalık kazandırılmak amaçlanıyor. Ayrıca Türk kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün bilinirliğini küresel ölçekte arttırmayı hedefleyen ilk ve tek organizasyon olarak kabul ediliyor.

ACE OF M.I.C.E ÖDÜLLERİ 2018’DE NELER YAŞANDI?

Bu yıl düzenlenen ACE of M.I.C.E törenine katılan adaylar etkinlikler, etkinlik/toplantı yönetim firmaları ve proje uygulamaları olmak üzere 3 ana başlıkta değerlendirildi. Burcu Esmersoy, Çağla Şıkel, Burak Kut, Gülben Ergen gibi pek çok ünlü isim vardı. Ödül töreninin ilerleyen saatlerinde her yıl başarılara imza atan prontoMICE’a “En İyi İncentive Etkinliği Jüri Ödülü” ödülü verildi.

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account