PRONTOMICE’A BİR ÖDÜL DE ACE OF MICE’TAN…

PRONTOMICE’A BİR ÖDÜL DE ACE OF MICE’TAN…

ACE of MICE 2017 Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri, dün akşam Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenen görkemli bir törenle verildi. Gecede MICE sektörünün önde gelen firmalarından prontoMICE, “En iyi incentive etkinliği” ödülüne layık görüldü.

MICE sektörünün bilinirliğini artırmak amacıyla düzenlenen ACE of MICE 2017 Ödülleri sahiplerini buldu. Kongre, toplantı ve etkinlik alanında başarılı olan şirketlere ödüller verildi.

Gecede Türkiye’nin lider tur operatörü Prontotour’un grup şirketi prontoMICE da “En iyi incentive etkinliği” alanında ödüle layık görüldü. “Demirdöküm Cape Town Bayi Toplantısı” ile bu başarıyı yakalayan prontoMICE’ta ödülü Yurt Dışı Bölüm Müdürü İrem Ciner aldı. ProntoMICE, 2013 ve 2015 yılında da ACE of M.I.C.E. tarafından  “En İyi Incentive Firması” ödülleri ile taçlandırılmıştı.

“INCENTIVE ALANINDAKİ ÖDÜLLERE SAHİP OLMAK GURUR VERİCİ”

Ödülü almanın mutluluğunu yaşayan prontoMICE Yurt Dışı Bölüm Müdürü İrem Ciner, “Öncelikle böyle güzel bir organizasyon ile bizleri her sene burada buluşturan Turizm Medya Grubu’na çok teşekkür ederim. İkinci olarak ise, bize inanan, hayallerimizi gerçeğe dönüştürme şansını bize sunan ve duydukları güven ile organizasyon boyunca arkamızda duran Demirdöküm Ailesi’ne teşekkür etmek istiyorum. Sürdürülebilir başarı ile devam eden ACE of M.I.C.E. Ödülleri’nde aday olduğumuz her yıl, Incentive alanında verilen ödüllerin sahibi olmak bizleri gururlandırıyor. Ayrıca, başarımızı istikrarla sürdürmemizde motivasyon unsuru oluyor” dedi.

“ORTAYA ÇOK YARATICI İŞLER ÇIKARIYORUZ”

Bu özel gece de prontoMICE ailesini yalnız bırakmayan Demirdöküm Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Ertuna,“Herkesin bahsettiği gibi evet zor zamanlar yaşıyoruz ancak böyle bir dönemden geçiyoruz diye durmamalıyız, aksine üzerine gitmeliyiz. Bu organizasyonları hep yapmalıyız; biz Demirdöküm olarak buna devam edeceğiz. prontoMICE’a her sene olduğu gibi bu sene de ortaya çıkardıkları yaratıcı ve başarılı iş için teşekkür ediyorum, emeği geçen herkesi kutluyorum” şeklinde konuştu.

“ÖDÜLLER BİZİ MOTİVE EDİYOR”

ProntoMICE’ın her yıl önemli başarılara imza attığını belirten Prontotour Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran, alınan ödülün kendilerini gururlandırdığını ve daha çok motive etiğini söyledi. prontoMICE Kurucu Ortakları Efe Çakar ve Thomas Paternoster de ekip çalışmasının önemine işaret ederken prontoMICE’ın 2017 yılında da büyümeye devam edeceğinin altını çizdiler.

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account