PRONTOMICE’A “EN İYİ INCENTIVE FİRMASI” ÖDÜLÜ!

PRONTOMICE’A “EN İYİ INCENTIVE FİRMASI” ÖDÜLÜ!

 MICE sektörünün Oskar’ları olarak bilinen ACE of M.I.C.E Awards 2019’da “En İyi Incentive Firması” ödülü prontoMICE’ın oldu.

Turizm gelirlerinde yüzde 30’luk paya sahip olan MICE (Meeting-Incentive-Congress-Events) sektörünün önemli buluşma noktalarından biri olan ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri, İstanbul Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu. prontoMICE “En İyi Incentive Firması” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Türkiye’nin en iyi incentive acentesi seçilmenin gururunu yaşadıklarını söyleyen prontoMICE Genel Müdür Yardımcısı Gül Asdemir konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Bu yıl altıncı ödülümüzü de almayı başardık. Bu ödülde tüm ekibin katkısı var; dolayısıyla başarı hepimizin. MICE sektörünün en prestijli etkinliği ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’nde Türkiye’nin ‘En İyi İncentive Firması‘ olduğumuz teyit edildi. Bize güvenip bu noktaya taşıyan iş ortaklarımıza teşekkür ediyoruz. Bu gururla, önümüzdeki dönemde yeni başarılara imza atacağımıza inanıyoruz. Destek olan, bize güvenen ve inanan herkese çok teşekkürler!”

 

 

©2019 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account