PRONTOTOUR ACENTE EĞİTİM TOPLANTISI İZMİR’DE YAPILDI

PRONTOTOUR ACENTE EĞİTİM TOPLANTISI İZMİR’DE YAPILDI

Prontotour’un düzenlediği Kahvaltılı Acente Eğitim Toplantısı 21 Şubat’ta İzmir’de yapıldı. Acente buluşmasına Prontotour Ticaret Müdürü Tarık SerhaT, Cruise Departman Müdürü Bahadır Şaf ve İş Geliştirme Direktörü Hakan Cetiz katılım gösterdi.

Genel bir değerlendirme yapan ve Prontotour’daki yeniliklerden bahseden Tarık Serhat, yurtiçi kültür turlarında ve Kıbrıs operasyonlarında gerçekleştirdikleri değişimi anlatırken 2019 hedefleri hakkında da acenteleri bilgilendirdi. Bahadır Şaf ise vizesiz Rusya’yı da kapsayan Baltık rotasında yer alan yeni gemi turu hakkında acenteleri bilgilendirdi. Prontotour’un bu yıl başında yurt dışında deniz tatili mottosuyla hayata geçirdiği yeni ürünleri ise Hakan Cetiz anlattı. Cetiz özellikle, İtalya’nın Rimini sahillerine ve Yunanistan’ın Evia Adası’na düzenledikleri turlara olan yoğun talebi dile getirdi.

Düzenlenen toplantı acentelerden gelen sorular ile devam etti. Prontotour Ticaret Müdürü Tarık Serhat, önümüzdeki günlerde bu tip eğitim odaklı çalışmalara bölgesel bazda devam edeceklerinin altını çizdi. İzmir’de düzenlenen toplantıya katılan Cenk Bosnalı da bayram dönemlerini kapsayan 1 Haziran ve 10 Ağustos çıkışlı otobüslü 7 gece 9 günlük Balkan turu hakkında acenteleri ayrıca bilgilendirdi.

 

 

 

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account