PRONTOTOUR İLE KUZEYİN EN GÜZEL ŞEHİRLERİ

PRONTOTOUR İLE KUZEYİN EN GÜZEL ŞEHİRLERİ

Avrupa’nın her köşesini keşfeden lider tur operatörü Prontotour’dan İskandinavya Başkentleri…

Renkli kültürü, yöresel lezzetleri ve muhteşem doğasıyla Kuzey Avrupa’nın en güzel şehirlerini kapsayan “İskandinavya Başkentleri” turu Prontotour farkıyla gezginlerle buluşuyor. Vikingler diyarı İskandinavya’da 7 gece-8 gün sürecek turların fiyatları 849 €’dan başlıyor.

Kopenhag

Bir tatilde üç başkenti keşfetme fırsatı bulacak seyahat tutkunları, Kopenhag, Oslo ve Stockholm’de Avrupa’nın en güzel mimari eserlerini görürken, doğa harikası manzaralar eşliğinde unutulmaz fotoğraf karelerine imza atacaklar. Kopenhag’ın ünlü sarayları ve tarihi sokaklarında Barok dönemin en güzel yansımalarını görürken, Oslo Fyordları’nda Viking kültürünün kalıntılarına tanıklık edeceksiniz. 13. yüzyıldan bu yana İskandinavya’nın siyaset, ekonomi ve kültür merkezi konumunda bulunan Stockholm’de Zooloji Parkı, doğanın kalbinde zaman geçirmek ve İsveç kırsal yaşamını yakından tanımak isteyenlere alternatif oluyor.

Her zevke ve bütçeye göre seyahat alternatifleri sunan Prontotour, İskandinavya Başkentlerinde sıra dışı bir seyahat deneyimi sunuyor.

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account