PRONTOTOUR KİTAP TURLARI İLE TRANSİLVANYA’YI KEŞFETTİ…

PRONTOTOUR KİTAP TURLARI İLE TRANSİLVANYA’YI KEŞFETTİ…

Prontotour Kitap Turları’nın ilki “Yalancılar ve Sevgililer” Transilvanya turu, yazar Gülşah Elikbank’ın eşliğinde yapıldı. Yeni destinasyonlarıyla fark yaratan Prontotour, Edebiyat Dünyası’nın yeni trendi yazarlarla kitap turları kapsamında, yazar Gülşah Elikbank’ın “Yalancılar ve Sevgililer” romanının izini Transilvanya’da sürdü.Bu özel tur kapsamında Drakula’nın, namıdiğer Kazıklı Voyvoda’nın yaşadığı topraklar, romanın yazarı Gülşah Elikbank eşliğinde canlı canlı yaşayarak keşfedildi.

1474904264_pele_____atosu

İstanbul’dan Bükreş’e uzanan hikayenin geçtiği mekanların yanı sıra Bran Kalesi ve Peleş Şatosu gibi mimari harikası eserler de tur kapsamında gezildi. Bükreş panoramik şehir turu dahilinde Çavuşesku’nun yaptırdığı ünlü Parlamento Sarayı da ziyaret edilen önemli mekanlar arasında yer aldı. Karpat Dağları’nın görkemli manzarası eşliğinde, Romanya’nın kendine özgü yerel lezzetleri de ziyaretçileri büyüledi.

1474904255_pele_____atosu__2_

Prontotour Kitap Turları, 2017 yılında da ünlü yazarlar eşliğinde seyahat severlerle buluşmaya devam edecek. Kitap tutkunu gezginler Ayşe Kulin, Yekta Kopan ve Tuna Kiremitçi gibi ünlü yazarlar ile farklı coğrafyalarla kitapların izini sürecek. Drakula’nın ülkesini keşfetmek isteyenler için de Prontotour Transilvanya Turları 2017’de başlıyor.

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account