PRONTOTOUR, TRAVEL TURKEY İZMİR FUARI’NDA!

PRONTOTOUR, TRAVEL TURKEY İZMİR FUARI’NDA!

Turizm sektörünün kalbi İzmir’de atıyor. Bu yıl 10’uncu kez düzenlenen Travel Turkey İzmir Fuarı ve Kongresi’nde katılımcı olarak yerini alan Prontotour, 2017 turlarını ve yurtiçindeki iddialı yeni markası “Pronto Plus Yurtiçi”ni seyahatseverlere tanıtacak.

Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından Travel Turkey İzmir, kapılarını açtı. Bu yıl 10. kez düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi’ne dünya çapında 1008 firma ve 30 binin üzerinde ziyaretçinin katılması bekleniyor. Türkiye’nin en büyük tur operatörlerinden Prontotour da her yıl olduğu gibi bu yıl da fuardaki yerini aldı.

prontotour-izmir-manset

Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi ile ilgili beklentilerini açıklayan Prontotour Genel Müdürü Cenk Alptekin, “İzmir Turizm Fuar’ı, Türkiye’nin turizm alanındaki en değerli buluşmalarından biri… Özellikle, yurt içi piyasasında önemli aktörlerin katıldığı bir fuar. Yurt dışı turlarının lider markası olsak da yurt içinde de önemli bir pazarımız var ve her geçen gün gelişiyor. Kıbrıs, kültür turları ve otellerle ilgili beklenti ve iddiamız yüksek. Ekibimizle beraber 4 gün boyunca fuarda çalışmalar yapacağız” dedi.

prontotour-izmir-fuar

“FUAR HER YIL GELİŞİYOR”

nabi-avci-ali-onaran

Yönetim Kurulu Başkanımız Ali Onaran, Eskişehir standında Kültür ve Turizm Bakanımız Nabi Avcı ile bir araya geldi.

Bu sene 10’uncusu gerçekleşecek olan fuarın sektörü bir araya getireceğini hatırlatan Alptekin şunları dile getirdi: “Travel Turkey İzmir’de hem profesyoneller hem de tatilseverler ile buluşma açısından önemli. İlk 2 gün pazardaki oyuncularla görüşmeler yaptıktan sonra fuarı ziyaret eden müşterilerimizle bir araya gelme imkanımız olacak. İzmir ve Ege bölgesi bizim için çok değerli. İzmir’de ofisimiz de bulunuyor. Bu nedenle fuara her yıl katılarak verdiğimiz önemi göstermiş oluyoruz. İzmir’deki fuarın her sene daha çok geliştiğini görmekten de memnuniyet duyuyoruz. Çünkü İzmir, Türkiye için büyük önem taşıyor. Orada olarak buna inandığımızı gösteriyoruz. Ege’nin turizm potansiyelinin daha fazla kullanılması gerektiğini düşünüyoruz.”

 

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account