PRONTOTOUR ÜRÜN YELPAZESİNİ GENİŞLETİYOR

PRONTOTOUR ÜRÜN YELPAZESİNİ GENİŞLETİYOR

Prontotour, 2017 yılı için tur paketlerini genişletmeye devam ediyor. Prontotour’un gemi ve nehir turları, kültür turları ve Pronto Plus markasıyla oluşturulan yeni ürünleri düzenlenen toplantı ile acentelere tanıtıldı.

Prontotour’un çok geniş bir ağı olduğunu ve müşterinin aradığı her şeyi bulabildiğini belirten Prontotour Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aksungur, “Bu kadar geniş yelpazeyi barındıran başka bir acente yok. Müşterimize çok avantajlı seçenekler sunuyoruz. Fiyat avantajı olan yerlere giriyoruz” dedi.

prontotour-acenteler

“CRUISE SEKTÖRÜNÜN BÜYÜMESİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

2017 sezonunda gemi ve nehir turlarındaki hedeflerini de anlatan Hakan Aksungur şunları söyledi: “Türkiye’de gemi turlarının büyümesi için çalışıyoruz. Ocak – Şubat döneminde Hindistan ve Maldivler turu düzenledik. 4 değişik deparda 180 kişi planlıyoruz. Dubai’de 3 değişik deparımız var. Costa paketleri olarak 18 değişik tur alternatifi ve 72 depar tarihi sunuyoruz. Türkiye’de ilk defa Bahamalar’da otel konaklamalı paketler açtık. Ancak 2017 yılının yıldızı Volga olacak. Bu turumuzu Kasım ayı sonuna kadar satın alan misafirlerimizden vize ücreti almayacağız”

hakan-aksungur

Acentelerin sorularını yanıtlayan Hakan Aksungur, “Misafirlerin gemi turlarında tercihlerinin farklılık gösterdiğini ve bazılarının markalara göre hareket ettiğini söyledi. Aksungur, vizesiz olan Yunan Adası turlarının önümüzdeki günlerde vizeli olabileceğinin altını çizdi.

“PRONTO PLUS İLE MİSAFİRLERİMİZE DEĞİŞİK DENEYİMLER SUNUYORUZ”

Doğru zamanda doğru coğrafya parolasıyla hizmet veren Pronto Plus markası da 2017 sezonunda misafirlerine yeni ürünler sunuyor. Pronto Plus turları ile misafirlere değişik deneyimler yaşattıklarını belirten ProntoPlus Exclusive turlar sorumlusu Neslihan Kılıç Gediz, “Misafirlerimizden çok olumlu yönde talepler alıyoruz. Hiç kimsede olmayan deneyimler sunuyoruz. Sürekli yeni destinasyonlar için çalışıyoruz. Macera, gurme, festival gibi birçok alanda turlar düzenliyoruz” dedi.

neslihan-gediz-kilic

“KALİTE KÜLTÜRÜMÜZDE VAR”

Prontotour, 2017 sezonunda kültür turlarında da oldukça iddialı. “Kalite kültürümüzde var” diyen Prontotour Kültür Turları Müdürü Mustafa Kemal Vardar, yeni sezondaki ürünler için şunları söyledi: “52 hafta sürdürdüğümüz ve bizim lokomotifimiz olan Kapadokya turunu kesintisiz yapmaya devam edeceğiz. Bunun yanı sıra 8 – 17 Aralık tarihlerinde Mevlana’yı anma turları düzenleyeceğiz. Ayrıca Eskişehir, Doğu ve Batı Karadeniz turlarımıza da misafirlerimizi bekliyoruz.”

mustafa-kemal-vardar

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account