PRONTOTOUR’DA KURBAN BAYRAMI’NDA YOK YOK!

PRONTOTOUR’DA KURBAN BAYRAMI’NDA YOK YOK!

Lider tur operatörü Prontotour, 365 gün erken rezervasyon fırsatıyla Kurban Bayramı tatilini farklı coğrafyalarda farklı kültürleri keşfederek geçirmek isteyenlere dünyanın kapılarını açıyor…

Seyahat trendlerini belirleyen Prontotour, Kurban Bayramı tatili için hala karar veremeyenlere ve tatil fırsatını son güne bırakanlara 12 ay erken rezervasyon fırsatı sunuyor.İtalya’dan, İspanya’ya, Orta Avrupa’dan Balkanlar’a, Benelüks ülkelerinden, Fransa’ya, Amerika’dan Uzak Doğu’ya dünyanın en özel seyahat noktaları ve alternatif vizesiz destinasyonlar unutulmaz bir yaz tatili geçirmek isteyenleri bekliyor. Ayrıca yurtiçi turları kapsamında özel seçenekler de bayram tatili alternatifleri arasında yer alıyor.

SEYAHATSEVERLERİN GÖZDESİ: İTALYA

İtalya, Türkiye’de yaşayan seyahatseverlerin tatil için tercih ettikleri ülkelerinbaşında geliyor. Tarih, kültür ve sanatı harmanlayan şehirleri, muhteşem doğası ve eşsiz gurme lezzetleri İtalya’yı bir cazibe merkezi haline getiriyor. Seyahatseverler, Prontotour’un İtalya turlarıyla Roma, Milano, Napoli, Bologna, Floransa ve Venedik gibi şehirlerde tarih ve sanatın ahengiyle büyüleniyor. İtalya turları 199 €’dan başlıyor.

BÜYÜLÜ BİR MASAL: İSPANYA

Kendine has kültürü, mimarisi, kadim tarihi ile İspanya, unutulmaz bir yaz tatili vadediyor. Geçmişten günümüze farklı kültürlerin oluşturduğu muhteşem sentezi hala koruyabilen tarihi dokusu ile Madrid, Barselona, Valencia ve Bilbao hafızanızda silinmeyen izler bırakacak. Ayrıca gezginler Endülüs şehirlerinde tarihin izlerini sürerken Flamenko eşliğinde İspanyol ateşini iliklerinde hissediyor. Prontotour’un İspanya turları 299 €’dan başlıyor.

TARİH VE SANATIN MERKEZİ: ORTA AVRUPA

Seyahatseverler, yaz tatilinde Orta Avrupa turlarıyla Viyana, Prag ve Budapeşte’nin romantik sokaklarını keşfediyor. Görkemli kaleleri, sarayları ve köprüleriyle Avrupa mimarisinin en güzel örnekleri arasında benzersiz fotoğraflar çekilirken, ünlü besteci Mozart’ın eserleri kulaklarınızda çınlıyor. Budapeşte’de folklorik Çigan Gecesi’ne katılıp lezzetli yemekler eşliğinde eğlencenin dibine vurabilirsiniz. Prontotour’un Orta Avrupa turları 239 €’dan başlıyor.

EĞLENCE VE ROMANTİZMİ TERCİH EDENLERE: BENELÜKS VE PARİS

Dolu dolu bir yaz tatili isteyenler Benelüks ülkeleri ve Fransa turlarıyla tarih, sanat ve gurme lezzetleri keşfediyor. Seyahat tutkunları eğlencenin merkezi Amsterdam’ın renkli gece hayatını deneyimlerken Paris’in romantizminin keyfini çıkaracak. Prontotour’un unutulmaz anılar biriktireceğiniz Benelüks ve Paris turları  399€’dan başlıyor.

VİZE İLE VAKİT KAYBETMEK İSTEMEYENLERE

Prontotour vize ile vakit kaybetmek istemeyenlere de benzersiz yaz tatili önerileri sunuyor. Hem vizesiz hem yakın olsun diyen seyahatseverlere muhteşem doğası ve Osmanlı İmparatorluğu’ndan kalma tarihi eserleri ile Saraybosna, Üsküp, Ohrid, Belgrad’ın yer aldığı Balkan turları alternatif oluyor. Deniz tatili yapmak isteyenlere, mavinin en güzel tonlarını sunan gemi ile Yunan Adaları turları ya da daha farklı bir yakın coğrafya tercih edenlere kültürleri buluşturan Beyrut yine Prontotour’un vizesiz turları arasında yer alıyor. Endülüs mimarisinin büyüleyici eserleriyle Fas ve daha yakın bir alternatif arayanlara Ukrayna da vizesiz turlar kapsamında seyahat tutkunlarını bekliyor. Prontotour’un vizesiz turları 259€’dan başlıyor.

EGZOTİK VE UZAK ROTALAR

Daha egzotik ve uzak ülkeleri tercih edenler Phuket, Bangkok, Pattaya, Tayland gibi Uzak Doğu turları ya da New York, Los Angeles, LasVegas, Orlando, San Francisco, Miami ve Bahamaları kapsayan Amerika turlarını tercih ediyor. Latin rüzgarını hissetmek isteyenlere Güney Amerika turları, mistik atmosferi ve gurme lezzetleriyle farklı bir seyahat deneyim yaşamak isteyenlere Hindistan turları alternatif oluyor.

YURTİÇİNDE KÜLTÜR TURLARI

Prontotour, yurtiçinde de özel destinasyonlara düzenlediğikonsept turlarıyla gezginleri Ege, Akdeniz ve Anadolu’nun muhteşem coğrafyası ve kültür mirasıyla buluşturuyor. Asırlardır medeniyetlerin buluşma noktası olan Anadolu’nun kadim kültürünü keşfetmek isteyenlere Eskişehir ve Kapadokya, muhteşem doğası, kendine has sıcak insanları ve gurme lezzetleriyle Batı ve Doğu Karadeniz, mavinin en güzel tonları, Helenistik dönemden günümüze kalan eserleri,Ege ve Akdeniz mutfağınınen güzel örnekleriyle kralların ülkesi Likya turubayram tatilini yurtiçinde geçirmek isteyenleri bekliyor. Prontotour’un yurtiçi kültür turları 125 TL’den başlıyor.

87’den fazla ülkeye tur düzenleyen Prontotour, seyahatseverlere farklı kültürlerin ve coğrafyaların kapılarını açıyor.

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account