PRONTOTOUR’DAN BAYRAM TATİLİ İÇİN SON FIRSATLAR

PRONTOTOUR’DAN BAYRAM TATİLİ İÇİN SON FIRSATLAR

Yurtdışı turlarda seyahat trendlerini belirleyen Prontotour’dan, Ramazan Bayramı’nda tatil için geç kaldığını düşünenlere ve evde oturmak istemeyenlere alternatif turlar…

Bayram tatili planlarını son güne bırakanlar, unutulmaz bir tatil için geç kalmış değil. Prontotour’un 99 €’dan başlayan bayram turlarının satışları sürüyor. Seyahatseverler bayram tatilinde Prontotour ile dünyanın kapılarını aralıyor.

VİZESİZ, UĞRAŞSIZ, MASRAFSIZ…

Bayram Tatilini son dakikaya kadar planlamayanları vize alma uğraşı ve masrafından kurtaran vizesiz destinasyonlara bu dönemde ilgi yoğun oluyor. Osmanlı mimarisinin en güzel eserlerinin yer aldığı tarihi sokaklarıyla Balkanlar ve Ukrayna yakın olması açısından seyahatseverler tarafından oldukça tercih ediliyor. Mistik ve renkli bir bayram tatili geçirmek isteyen gezginler, vizesiz Fas turuna da yoğun ilgi gösteriyor.

YURTİÇİ ALTERNATİFLER

Prontotour’un yurtiçi turları paketlerinde yer alan Eskişehir, Kapadokya, Doğu ve Batı Karadeniz, Bozcaada, İstanbul, Marmaris, Bodrum, Fethiye tarih, kültür ve doğa tutkunu seyahatseverlere bayram tatili alternatifi oluyor. Yavru Vatan Kıbrıs da muhteşem otelleriyle bayram tatilinde Prontotour’un en çok ilgi gören paketleri arasında yer alıyor.

HER ZEVKE GÖRE TATİL ŞANSI

Prontotour, halihazırda vizesi olup da bayram tatilini yurtdışı seyahatiyle değerlendirmek isteyenlere son dakikaya kadar seyahat fırsatları sunuyor.

Orta Avrupa’da Budapeşte, Prag, Viyana gibi kültür odaklı turlarla tarih ve sanat tutkunu seyahatseverlere hitap eden Prontotour, geleneksel seyahat noktaları olan İtalya, İspanya, Portekiz ve Benelüks başkentleri ve Paris ile de bayram tatilini unutulmaz bir anıya dönüştürüyor. Avrupa’nın parlayan yıldızları olan Berlin, Salzburg, Ljubljana, Lyon, Marsilya, Avignon, Bordeux gibi alternatif destinasyonlar da Prontotour’un ilgi gören turları arasında yer alıyor.

Moskova-St. Petersburg, İskandinavya başkentleri, Büyük Britanya, Amsterdam turları ile Romantik Yol adıyla ünlenen Alman Köyleri turları da tatilinizi renklendiriyor. Özellikle İtalya turlarında tarih, sanat, doğa aşığı olanlar ve gurmeler için çok çeşitli paketler yer alıyor. Yıllık izniyle tatilini uzatanlar Büyük İspanya turu ve Güney Fransa turlarıyla tüm yılın stresini atarken keyifli anılar biriktiriyor.

Uzak rotalar ve egzotik rotaları içine alan Güney Afrika, Bangkok-Pattaya ile Bali, Singapur ve Hong Kong gibi şehirleri kapsayan paket turlar da farklı kültürleri ve coğrafyaları tanımamıza olanak veriyor.

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account