PRONTOTOUR’DAN İKİ GENÇ MARKA: FRIENDS VE PIU

PRONTOTOUR’DAN İKİ GENÇ MARKA: FRIENDS VE PIU

Yurt dışı turlarda sektör lideri Prontotour, 2017 yılına gençlik turizmi girişimiyle başladı. 7-17 ve 18-35 yaş arası gençlere hizmet vermek için iki yeni marka yaratan Prontotour, artık gençlerin dilinden daha çok konuşacak.

Hizmetleri ile ayrıcalıklar yaratan Prontotour, 7-35 yaş aralığındaki çocuk ve gençlere farklı konseptler ve destinasyonlarla tatiller sunarak bir ilke daha imza atacak. Tüm hazırlıklarının tamamlandığı gençlik turizmi markalarından Friends, 7-17;  Piu ise 18-35 yaş aralığındaki gençlere hitap edecek.

Prontotour’un yeni markası Friends, hem ebeveynlerin çocuklarını güvenle teslim edebilecekleri hem de çocukların ve gençlerin bireysel olarak çok büyük kazanımlara sahip olacakları kamp organizasyonlarını hedefliyor.

Prontotour’un bir diğer gençlik markası Piu ise 18-35 yaş aralığındaki gençlerin talep ve istekleri doğrultusunda sunacağı tatil konseptleriyle, onlara farklı, yeni ve eğlenceli deneyimler yaşatmayı planlıyor.

GENÇLER HİKAYELERİNİ FRİENDS VE PİU MARKALARIYLA YAZACAK

Prontotour iki yeni gençlik turizmi markasıyla, gençlerin hayatları boyunca anlatacak keyifli hikayeler biriktirmesine aracı olmayı amaçlıyor. Bu amaçla gençlerin seyahat ederken gerçekten neler istediğini göz önünde bulundurarak yola çıkan Friends ve Piu markaları yeni deneyimler yaşamak isteyen, arkadaşlarına önem veren, yerlisi gibi gezmek isteyen, dünyayı görmek ve anlamak hevesinde olan tüm gençleri eğlenceye, maceraya, keşfe, kendi hikâyelerini yazmaya davet ediyor.

Friends, 7-17 yaş arasındaki çocuk ve gençlere “bambaşka hikâyeler yaşamak için sen de gel” diye seslenirken Piu, 18-35 yaş aralığındaki gençleri “Dünyayı yaşamaya” çağırıyor.

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account