PRONTOTOUR’DAN KAZIM TEKİN’E TEŞEKKÜR PLAKETİ!

PRONTOTOUR’DAN KAZIM TEKİN’E TEŞEKKÜR PLAKETİ!

Türkiye’nin yurtdışı turlarının lider tur operatörü markası Prontotour, turizm sektörüne yaptığı katkılar ve başarılı çalışmalar nedeniyle Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin’i ödüllendirdi.

Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin’e nezaket ziyaretinde bulunan Prontotour İçerik & Kurumsal İletişim Müdürü Mehmet Güneli, turizm sektörüne katkılarından dolayı kendisine bir plaket takdim etti. İstanbul Vali Yardımcısı olduğu dönemde görev süresi boyunca turizm sektörü ile yakından ilgilenen Tekin, gerek turizmin sorunlarına kalıcı çözümler bulunması noktasında gerekse ilgili paydaşlar arasında kurduğu sıcak iletişim köprüsü ile kısa sürede sektörün yakından tanıdığı isimler arasındaki yerini almıştı. Kazım Tekin, Başakşehir Kaymakamlığı görevini üstlenmesinin ardından da sektörle yakın ilişkilerini sürdürmüş hem yerel hem ülke çapında turizmin gelişmesi ve sürdürülebilir turizm projeleri üzerine düşünmeye, projeler geliştirmeye devam etmişti.

Ziyaretin ardından kısa bir değerlendirme yapan Prontotour İçerik ve Kurumsal İletişim Müdürü Mehmet Güneli ise şunları dile getirdi: Öncelikle yoğun gündeminde bize vakit ayırdığı için Başakşehir Kaymakamımız Kazım Tekin Bey’e teşekkür ediyorum. Kendisi seyahat endüstrisindeki global gelişmeleri sürekli takip eden, turizm ve turizmcilerle her zaman yakından ilgilenen ve sorunların çözümü için var gücüyle çaba harcayan isimlerin başında geliyor. Biz de Prontotour olarak dünden bugüne sektöre vermiş olduğu katkılardan dolayı hem kendisine teşekkür etmek hem de küçük bir plaket ile ödüllendirmek istedik. Yönetim Kurulu Başkanımız Ali Onaran’ın öncülüğünde Prontotour olarak turizmin gelişmesine katkı veren tüm kişi ve kurumları ödüllendirmeye devam edeceğiz.

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account