PRONTOTOUR’DAN TURİZME “TERMAL” DESTEK…

PRONTOTOUR’DAN TURİZME “TERMAL” DESTEK…

Lider yurtdışı tur operatörü Prontotour ve Bahçeşehir Üniversitesi işbirliğiyle seyahatseverler için Türkiye’nin Termal, SPA&Wellness rehberi hazırlandı.

Yer altından gelen, bulunduğu bölgenin mineralleriyle zenginleşen termal sularının çıktığı coğrafyalar dünyada pek çok seyahat tutkunu için gözde rotaları oluşturuyor. Sağlık açısından önemli olan bu değerli sular, doğanın insanlığa sunduğu şifa olarak görülüyor. Suyla gelen doğal ve sağlıklı yaşam için termal ile SPA&Wellness tesislerinin önemi her geçen gün artıyor.

Türkiye,tarihi ve kültürel zenginliğinin yanı sıra bulunduğu coğrafya açısından kaliteli termal tesislere sahip bir ülke konumunda bulunuyor. Prontotour ve Bahçeşehir Üniversitesi işbirliği ile hazırlanan Termal, SPA &Wellness Rehberi Türkiye’nin kültürel zenginlikleri, kadim tarihi, doğal güzelliklerinin yanı sıra en iyi termal tesisleri ve SPA&Wellnessimkanlarının bulunduğu oteller hakkında detaylı bilgiler veriliyor. Alanında boşluğu doldurmayı amaçlayan kitap, 7 bölge 54 şehri kapsayan içeriğiyle yerli ve yabancı turistler için bir seyahat rehberi olarak dikkat çekiyor. Her yıl güncellenerek yeniden basılacak olan rehber, gezginlerin başucu kaynağı olmayı hedefliyor.

Türkiye’nin Seyahat Rotaları ile Termal, SPA &Wellness Rehberi, BAU’nun yayın şirketi Pusula yayıncılık etiketiyle 28 Şubat 2018 tarihinde raflardaki yerini aldı.Kitap;D&R’lar, Remzi, İnkılap gibi zincir kitabevlerinin yanı sıra Türkiye genelinde birçok kitabevinde ve İdefix, Kitapyurdu, D&R, Pandora gibi internet sitelerinde satışta.

Öte yandan Termal, SPA &Wellness Rehberi, ITB Berlin Turizm Fuarı’nda da ziyaretçilerin beğenisini kazandı.

YAYIN KÜNYESİ

Yayına Hazırlayan: PUSULA 20 TEKNOLOJİ ve YAYINCILIK A.Ş.

İş Ortaklığı: PRONTOTOUR AC Turizm Ticaret A.Ş.

Katkıda Bulunanlar: Zeynep Çetinkaya, Dr. Metin Yurdakoş, Bio. Çiğdem Dilek Atalmış, Prof. Dr. KadircanKeskinbora

Yayın Kurulu: Prontotour Kurumsal İletişim Müdürü MehmetGüneli, ProntotourCMO’suGürkan Erol, BAU İcra Kurulu ÜyesiMehmet Arslantunalı, Pusula Yayıncılık Genel KoordinatörüDerya Karakoyun

Genel Yayın Yönetmeni: Filiz Dağ

Yayın Koordinatörü: Sibel Önal

Reklam ve Pazarlama: Yılmaz Bayar

Grafik ve Tasarım: MügeGünbaş

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account