PRONTOTOUR’DAN UÇAK BİLETİ FİYATINA AMERİKA!

PRONTOTOUR’DAN UÇAK BİLETİ FİYATINA AMERİKA!

Tatilcilerin gözde rotaları arasında yer alan Amerika’yı Prontotour farkıyla üstelik çok uygun fiyatlarla keşfetmeye ne dersiniz? Prontotour Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aksungur, “Uçak bileti fiyatına Amerika turları düzenliyoruz. Amerika’yı görmemiş olanlar bu fırsatı kaçırmasın” dedi.

Seyahatseverler için Amerika’nın her köşesi macera ve heyecan dolu. Amerika dünyada gezginlerin neredeyse en gözde rotası konumunda. Amerika’yı ve birbirinden ilginç şehirlerini görmediyseniz Prontotour sizin için uygun fiyat ve seçeneklerle tur paketleri hazırladı. Üstelik uçak bileti fiyatına!

BİR BAŞKA AMERİKA

999 USD’den başlayan fiyatlarla turizm cenneti Miami’yi ve alışverişin merkezi Orlando’yu yakından keşfedebilirsiniz. Üstelik bu paketin New York’lu olanı da var. Amerika’nın gözde eğlence şehirleri Los Angeles, Las Vegas ve San Francisco dolu dolu 8 gün ile 1,299 USD’den başlayan fiyatlarla sizi bekliyor. Prontotour’un “Bir Başka Amerika” adıyla hazırladığı paket turla seyahatseverler Washington, New York, Boston gibi şehirlerin yanı sıra Niagara Şelaleleri’ni yakından görme şansı bulacaklar. San Francisco başlangıçlı Pasifik Kıyıları programında ise New York, Los Angeles, Las Vegas ve San Francisco gibi popüler şehirleri yakından tanıyacaksınız. Ayrıca 15 gün süren Büyük Amerika turu ile Kıtanın hem doğu hem batı yakasındaki önemli tüm şehirlerini görerek, Amerikan rüyasını doya doya yaşayabilirsiniz.

“AMERİKA’YA GİTMEK İSTEYENLER ACELE ETSİN”

Amerika turlarındaki farklı seçenek ve fiyat avantajına dikkat çeken Prontotour Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aksungur, “Herkesin hayalinde bir kez de olsa Amerika’yı görmek vardır. Belki son 20 yılın en avantajlı fiyatları ve Türk Hava Yolları’nın ödüllü servisiyle Amerika’yı keşfetme fırsatı sunuyoruz. Uçak bileti fiyatına hazırladığımız paketler mevcut. Seyahat severlerin bu imkanı değerlendireceğini düşünüyorum. Bazı paketlerde kısıtlı kontenjanlar var. O nedenle Amerika’ya gitmek isteyenler acele etsinler” dedi.

Prontotour’un Amerika turlarını görmek için tıklayınız

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account