İŞTE İKİ YENİ MARKAMIZ: PRONTOKIDS VE PRONTOSEAPLUS

İŞTE İKİ YENİ MARKAMIZ: PRONTOKIDS VE PRONTOSEAPLUS

Prontotour’un Gaziantep’te gerçekleştirdiği Acenteler Buluşması’nda 2018 yılında hayata geçireceği iki yeni ürünü tanıtıldı. PRONTOKIDS ve PRONTOSEAPLUS isimli iki yeni ürünün duyurusunu Prontotour Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran yaptı. Her yıl tur programlarının içeriklerini genişlettiklerini belirten Ali Onaran, PRONTOKIDS ve PRONTOSEAPLUS markalarıyla birlikte seyahat ihtiyaçlarına göre yeni ürünler hazırlayacaklarını söyledi.

Toplantıda çocuklar ve çocuklu aileler için özel rotaları içeren yeni markası PRONTOKIDS ile ilgili detayları Prontotour Marka Yetkilisi Ebru Canalp anlattı. PRONTOKIDS ile Londra, Barcelona ve Paris gibi özel rotaları içeren turlar düzenlediklerini belirten Ebru Canalp, ” Çocuklar ve çocuklu aileler, PRONTOKIDS turlarıyla dünyanın en çok ziyaret edilen şehirlerinde, ünlü masal-çizgi roman kahramanları ve bilim kitaplarında dünyayı yeniden şekillendiren yüzlerle tanışma fırsatı bulacak. Çocukların bilime, sanata ve teknolojiye olan ilgilerini artırmayı hedefleyen turlar boyunca; çocuk eğlence merkezleri, müzeler, film platoları, çocuk dostu restoranlar ve daha pek çok keyifli rota ebeveynlerin de içindeki çocuğu ortaya çıkaracak” dedi.

PRONTOKIDS İLE HEM ÇOCUKLAR HEM AİLELER EĞLENECEK

Çocuklar ve ailelerin çok keyifli vakit geçirmesi için şehirlerde özel yerleri programa dahil ettiklerini belirten Ebru Canalp, “Çocuklar Paris’te şehir turumuzun yanı sıra hem eğitici hem de öğretici müzeleri ve Disneyland‘ı gezme şansını bulacak. Dünyada seyahat tutkunlarının uğrak noktalarından Londra’da Hollywood ünlülerinin kurduğu Planet Hollywood ve çocukların olduğu kadar büyüklerin de ilgisini çok çeken Lego Store’da eğlenceli anlar yaşayacaklar. Tur programında ayrıca ünlü İngiliz yazar J.K. Rowling’in fantastik roman serisinden sinemaya uyarlanan Harry Potter filminin çekildiği yerler de bulunuyor. Programın bir diğer rotası olan Barcelona‘da ise çocuklar ve aileleri Ünlü mimar Antoni Gaudi’nin eserlerini gördükten sonra Avrupa’nın en iyi müzeleri arasında yer alan ve interaktif bir bilim müzesi olan CosmoCaixa’nın dünyasında gizemli bir yolculuğa çıkacak. Ayrıca, dünyaca ünlü futbol takımı F.C Barcelona’nın maçlarının oynandığı CampNou Stadı ve PortAventura World görülecek yerlerden sadece birkaçı” diye konuştu.

PRONTOKIDS’te çocuklar için planlanan daha pek çok tur olduğunun da altını çizen Ebru Canalp, “Amsterdam’da müzeler ve Efteling Tema Parkı, Almanya’da Masal Yolu, Kopenhag’da müzeler ve Legoland, Roma’da müzeler ve Rainbow Magicland, Milano’da müzeler ve Gardaland ile Dubai Parks&Resort gibi daha birçok yerleri çocuklar ve ailelerle buluşturmayı planlıyoruz” dedi.

PRONTOSEAPLUS İLE DENİZ TATİLİ VE KÜLTÜR TURLARI BİR ARADA

Prontotour’un bir diğer yeni ürünü PRONTOSEAPLUS ile Türkiye’deki seyahatseverler deniz tatili için yurtdışında da uygun fiyatlı rotaları tercih edebilecek. Kültürel keşifler ve deniz tatilini bir arada sunan PRONTOSEAPLUS turlarında Uzakdoğu’da Tayland, Phuket, Krabi, Koh Samui, Maldivler, Sri Lanka, Malezya; Akdeniz çanağında yer alan İtalya, İspanya, Fransa gibi ülkelerin ünlü tatil noktaları bulunuyor. Gaziantep’teki toplantıda PRONTOSEAPLUS ile ilgili detayları proje koordinatörü Ani Lusi Ablooğlu anlattı.

Çok özel programlar hazırladıklarını belirten Ablooğlu, “Tayland’ın kuzeyinden başlayıp güneydeki en küçük adalarına kadar keşfedeceğiz. Seyşellerin tüm adalarında her bütçe ve zevke uygun otellerde konaklayacağız. Sri Lanka’da özel araçla en eski tapınaklar ile baharat bahçelerini gezip, denizde dinleneceğiz. Maldivler’de egzotik balıklarla mercanları seyredeceğiz. Bunun yanı sıra Tunus’un en güzel plajlarında yüzüp, İtalya’nın sahillerinde denizi ve gece hayatını yaşayacağız” dedi.

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account