PRONTOTOUR’UN KUR FIRSATI DEVAM EDİYOR!

PRONTOTOUR’UN KUR FIRSATI DEVAM EDİYOR!

Yurtdışı turlarda seyahat trendlerini belirleyen tur operatörü Prontotour, Euro’yu kısa süreliğine 4.34 TL’ye sabitledi.

Seyahatseverler, Prontotour’un 4.34 TL’lik sabit kur kampanyasıyla Euro kurunun hareketli olduğu bugünlerde avantajlı fiyata seyahat imkanı buluyor. Sabit kur avantajı, nakit ya da tek çekim satın alımlarda geçerli oluyor. Sadece Euro cinsinden satılan tur paketlerinde geçerli olan kampanya kapsamında ödemenin tek seferde yapılması gerekiyor.

Euro kurunun 4.34 ile sabitlenmesiyle seyahate çıkmak isteyenler; Rönesans’ın izlerini taşıyan İtalya, sanat ve tarihiyle bir Orta Çağ masalı Orta Avrupa (Viyana-Budapeşte-Prag), kendine has kültürüyle İspanya, eğlenceli şehirleriyle Benelüks ülkeleri, gurme lezzetleri ve tüm romantizmiyle Fransa’yı uygun fiyatla keşfetme imkanı buluyor. Ayrıca vizesiz seyahat edilebilen Osmanlı İmparatorluğu’ndan kalma kültürüyle Balkan ülkeleri, kültür mozaiği Beyrut, dillere destan şehirleriyle mistik Fas ve kuzeyin renkli ülkesi Ukrayna alternatif tatil noktalarını oluşturuyor. Ayrıca Ege’nin diğer yakası komşu Yunanistan ve kayak tutkunları için Bulgaristan’ın ünlü kayak merkezi Bansko yakın rotaları tercih edenlere unutulmaz seyahat deneyimleri sunuyor.

Prontotour merkez ofisi, tüm acenteler ve ayrıca web sitesi alımlarında geçerli olan sabit kur kampanyası, farklı coğrafyalar ve kültürlerle tanışmak isteyenlere dünyanın kapılarını açıyor.

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account