QATAR AIRWAYS’TEN YÜZDE 50 PROMOSYON

QATAR AIRWAYS’TEN YÜZDE 50 PROMOSYON

Qatar Airways ile arkadaşlarınız ve ailenizle seyahat ettiğinizde daha fazla kazanım yapacağınız ilk seyahatte %50 indirimin tadını çıkarabilirsiniz.

Seyahat, birlikte yapıldığı zaman çok daha güzeldir ve Qatar Airways, ödüllü First Class, Business Class ve Economy Class kabinlerindeki bilet ücretlerinde %50’ye varan indirim imkanı sunan “Travel Together, Save Together” (Birlikte Seyahat Edin, Birlikte Kazanın) kampanyasını başlatarak ortak seyahat ruhunu canlandırıyor.

15 Haziran 2017 tarihine kadar yapacakları seyahatler için 28 Kasım – 5 Aralık 2016 tarihleri arasında rezervasyon yaparak 3 – 9 kişilik gruplar halinde seyahat eden yolcular, dünyanın en popüler seyahat noktalarından birine sunulacak çeşitli tekliflerden faydalanabilirler. Çocukları ile birlikte seyahat eden aileler için ise, Kids Fly Free (Çocuklar Ücretsiz Uçuyor) teklifi de sunuluyor. Ayrıca yolcular, uçuş esnasındaki alışverişlerinden iki kat Qmil kazanabiliyor. Çevrimiçi rezervasyon yaptıran yolculara Katar Duty Free perakende mağazalarında yapacakları alışverişlerde %25 indirim imkanı sağlayan “Katar Duty Free Alışveriş Kuponları” verilecek. Müşteriler, daha fazla bilgi edinmek için qatarairways.com/traveltogether adresini ziyaret edebilirler. Promosyona ayrıca, belirli seyahat acenteleri aracılığı ile sunulan özel bir tur paketi de dahildir. Özel tur paketi hakkında bilgi almak isteyen müşterilerin ise tercih ettikleri seyahat acentesi veya Qatar Airways satış ofisi ile iletişim kurmaları gerekmektedir.

Qatar Airways CCO’su Dr. Hugh Dunleavy başlayan promosyon ile ilgili: “Travel Together, Save Together (Birlikte Seyahat Edin, Birlikte Kazanın) promosyonu Qatar Airways markasının gerçek bir yansımasıdır. Bizimle uçmayı tercih eden misafirlerimiz, unutulmaz anılar biriktireceklerine emin olabilirler. Promosyon, yolcuların macera ruhunu en yakınları ve en sevdikleri ile paylaşmaları için mükemmel bir fırsat. Yolcular bu teklif sayesinde, sevdikleriyle Paris’te bir tatil yapabilir, arkadaş grubunu toplayıp New York’a gidebilir veya ücra köşelerde maceraya atılabilirler. Nerede olursa olsun misafirlerimizin, sonsuza kadar hatırlayacakları değerli anılara sahip olacaklarından eminiz.” dedi.

Travel Together Save Together promosyonu, 2016 yılında Skytrax tarafından Dünya’nın En İyisi Seçilen Business Class’ı ve sektöründe öncü Economy Class’ı dahil her yolcu sınıfında geçerli. Misafirlere, uçuş esnasında ödüllü kabin ekibi tarafından ünlü şeflerin hazırladığı yemekler sunulacak. Yolcular ayrıca, uçuş esnasında Wi-Fi bağlantısından faydalanabilecek ve Qatar Airways’in ödüllü uçuş eğlence sistemi Oryx One’ın sunduğu 3.000’in üzerinde eğlence seçeneği ile hoş zaman geçirecekler.

Dünya genelindeki bir varış noktasına transit yolculuk, Qatar Airways’in son teknoloji ile donatılmış merkezi Doha’daki Hamad Uluslararası Havalimanı aracılığı ile daha kolay. Transit için minimum 30 dakika gerekiyor ve transit esnasında müşteriler Dünya’nın En iyi Business Class Bekleme Salonu Al Mourjan’da vakit geçirip, Katar Duty Free sayesinde birinci sınıf alışveriş deneyimi yaşayabilir.

Yolcular, havayolu şirketinin altı kıtadaki 150’den fazla varış noktasından oluşan küresel uçuş ağı ile dünyayı keşfedebilir. Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketi olan Qatar Airways, dünyanın en genç ve yakıt açısından en verimli filolarından birine sahip. Yaklaşık 10 günde bir yeni bir uçak teslim alıyor ve 2016 yılında 10’dan fazla varış noktasını ağına ekleyerek yolcuların yeni yerler keşfetmesini sağlıyor. Bu yıl uçuşların başladığı varış noktaları: Adelaide (Avustralya), Atlanta (ABD), Birmingham (Birleşik Krallık), Boston (ABD), Helsinki, (Finlandiya), Los Angeles (ABD), Marakeş (Fas), Pisa (İtalya), Ras Al Khaimah (BAE), Sydney (Avustralya), Windhoek (Namibya) ve Erivan (Ermenistan). Krabi (Tayland) ve Seyşeller uçuşları da Aralık 2016’da uçuş ağına eklenecek.

Müşteriler bu tekliflerden faydalanmak için qatarairways.com/traveltogether adresini ziyaret edebilirler. Alternatif olarak, rezervasyon yaptırmak için herhangi bir Qatar Airways satış ofisine veya yetkili seyahat ortağına gidebilirler.

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account