TUR REHBERİ İLE SEYAHAT ETMENİN AVANTAJLARI NELER? – VİDEO

TUR REHBERİ İLE SEYAHAT ETMENİN AVANTAJLARI NELER? – VİDEO

Yurt dışına seyahat etmeden önce internet ya da gezi kitapları yardımıyla şehir hakkında bilgi edinmeniz mümkün. Ancak tur şirketinin size sağladığı bir rehberle seyahat etmenin önemli avantajları bulunuyor. İşte bu avantajları Prontotour Rehberi Engin Aymete anlattı…

REHBER DOĞRU BİLGİ VERİR

Rehberle gezmenin avantajlarından biri doğru bilgiyi, yerinde öğrenme şansına sahip olmaktır. Nerede ne yiyeceğinizden, nerelerde nasıl davranmanız gerektiğine kadar birçok bilgiyi rehberinizden öğrenebilirsiniz. Mesela metroya binerken yapılan bir hata, biletinizi okutmamanız bile ağır cezalara neden olabiliyor. Eğer bunlarla ilgi doğru bilgiye sahip değilseniz, sıkıntılı anlar yaşanabiliyor.

ZAMAN KAYBI YAŞANMAZ

1 haftalık gezi içerisinde sürekli araştırma yaparak gezdiğinizde zaman kaybı olabiliyor. Ancak seyahatinizi yaparken bir rehberin sizi sürekli bilgilendirmesi seyahatinizi de kolaylaştıracaktır. Aynı şekilde maksimum seviyede yer görebiliyorsunuz. Hem zamanı doğru kullanıp hem de gittiğiniz şehirde dinlenme fırsatı bulabiliyorsunuz.

DESTİNASYONU EN İYİ ONLAR BİLİR

Yüzlerce defa aynı bölgede bulunmuş bir rehberin tecrübesini deneyimlerini başka bir yerde bulabilmeniz kolay değil.  Rehberler en iyi restoranlara misafirlerini yönlendirir. Bu nedenle kötü bir servisle karşılaşmazsınız.

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account