SOSYAL FAYDA ZİRVESİ’NDE TURİZM KONUŞULDU!

SOSYAL FAYDA ZİRVESİ’NDE TURİZM KONUŞULDU!

Bu yıl Türkiye’de beşincisi düzenlenen Sosyal Fayda Zirvesi’ne katılan Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, turizmin barış ve huzurun önemli adımlarından biri olduğunun altını çizdi.

İnsanlık ilerlerken kimseyi geride bırakmama konusundaki çözümlere odaklanan ve bu sene Türkiye’de beşincisi gerçekleştirilen Sosyal Fayda Zirvesi, 15 Ekim’de İstanbul’da gerçekleştirildi. Tüm gün süren etkinlikte “Turizm Yoluyla Sürdürülebilir Kalkınma” oturumunda konuşan Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, “Turizm aslında barışın, huzurun ve birlikte yaşamanın en önemli adımlarından biridir. Tesislerimizde dünyanın farklı ülkelerinden gelen insanları, bünyemizdeki farklı kültürden insanlarla beraber yaşatmaya çalışıyoruz. Amacımız gelenleri sadece güzel odalarımızda konaklatmak değil, doğal ve kültürel güzelliklerimizle de tanıştırmak” dedi.

Türkiye’den ve dünyadan sosyal fayda odaklı ünlü isimler ile çok sayıda değişim mimarı, iyilik hakkında konuştuğu zirveye Rixos Group da altın sponsor olurken, UNDP Türkiye 17 küresel kalkınma hedefinin 169 alt başlığına ait Türkçe logoları da ilk kez bu zirvede tanıttı.

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account