ÜNLÜ GURME VEDAT MİLOR EŞLİĞİNDE <BR>“KUZEY İTALYA LEZZETLERİ TURU” GERÇEKLEŞTİ

ÜNLÜ GURME VEDAT MİLOR EŞLİĞİNDE
“KUZEY İTALYA LEZZETLERİ TURU” GERÇEKLEŞTİ

Ayrıcalıklı seyahat ürünleri planlayan ProntoPlus’ın, geçtiğimiz mayıs ayında Kuzey İtalya lezzetlerinin tadıldığı gurme turu, ünlü isim Vedat Milor eşliğinde yapıldı. Misafirler bu özel projede Vedat Milor ile buluşurken, tadı damaklarında kalan bir seyahat yaşadılar. ProntoPlus, seyahatseverlere paha biçilemez seyahat deneyimleri sunmaya devam edecek.

Gastronomi içerikli seyahatlere son dönemlerde çok ilgi gösteriliyor. ProntoPlus da hazırladığı özel tur paketleriyle seyahatseverlere farklı deneyimler yaşatıyor. Bu özel turlardan bir tanesi de geçtiğimiz hafta ünlü gurme Vedat Milor’un katılımıyla gerçekleşti. “Vedat Milor ile Gurme Turları” adıyla yapılan turda misafirler hem Kuzey İtalya’nın harika şehirlerini gezdiler hem de ünlü gurme eşliğinde muhteşem lezzetleri tattılar.

LEZZET HARİKASI TORİNO’DA BAŞLADI

Evlerinden özel araçlarla alınan misafirlerimiz Atatürk Havalimanı’na ulaştıktan sonra Türk Hava Yolları ile Milano’ya uçtu. Milano’da bekleyen özel araç, misafirlerimizi yenilikçi mutfağıyla ünlü Torino’ya götürdü. Misafirler, Torino’nun tarihi yerlerini ziyaret ettikten sonra Vedat Milor eşliğinde akşam yemeğine katıldılar. Misafirlerimiz bu gezide bölgenin üzüm bağları ve bitter çikolatası ile ünlü Alba kasabasını, daha sonrasında ise Barbaresco, Nieve ve Canelli gibi muhteşem kasabaları gezdiler.

İTALYA’NIN ROMANTİK KASABALARINA YOLCULUK

Vedat Milor eşliğindeki gurme turunun Torino’dan sonraki durağı ise İtalya’nın romantik bölgelerinden biri olan d’Orta Gölü ve kenarındaki San Giulio kasabasıydı. Bu bölgeyi de gezdikten sonra misafirlerimizle kasabadan tekneyle San Giulo Adası’na geçip 4. yüzyılda inşasına başlanan bir kiliseyi ve halen rahibelerin yaşadığı bir manastırı gözlemledik.

Katılımcı sayısının 15 kişi ile sınırlı olduğu “Vedat Milor ile Kuzey İtalya Lezzetleri Turu” Milano’da ise son buldu. Bu turla birlikte misafirlerimiz İtalya’nın özel lezzetlerini ünlü gurme Vedat Milor ile birlikte keşfetme şansını yakaladılar.

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account