VEDAT MİLOR İLE GURME TURLARI BAŞLIYOR

VEDAT MİLOR İLE GURME TURLARI BAŞLIYOR

Gastronomi içerikli seyahatlere son yıllarda ilgi artıyor. Ayrıcalıklı seyahat ürünleri planlayan ProntoPlus, seyahatseverlere paha biçilemez seyahat deneyimleri sunmaya ve ünlü gurmeler eşliğinde harikulade coğrafyalarda lezzetin peşine düşmeye devam ediyor.

ProntoPlus bu kez Vedat Milor ile Kuzey İtalya lezzetlerini keşfe çıkıyor; tadı damağınızda kalacak lezzetleri mercek altına alıyor.

YENİLİKÇİ MUTFAĞIYLA ÜNLÜ TORİNO

Evinizden sizi alacak özel araç ile Atatürk Havalimanı’na ulaştıktan sonra Türk Hava Yolları ile Milano’ya uçuyorsunuz. Milano’da bekleyen özel aracınız, sizi yenilikçi mutfağıyla ünlü Torino’ya götürüyor. Torino’nun tarihi yerlerini ziyaret ettikten sonra Vedat Milor eşliğinde Il Centro Priocca restoranda akşam yemeğine katılıyorsunuz.

GURMELERİN VAZGEÇİLMEZ ADRESİ ALBA

Torino’dan sonraki durağınız beyaz mantarı, şarap bağları ve bitter çikolatası ile ünlü Alba kasabasına gidiyorsunuz. Gastronomi uzmanları ve lezzet avcılarının vazgeçilmez adresi olan Alba’da, trüf mantarı satışlarının yapıldığı yerel pazar olan Castello Grinzane Cavour’u ziyaret edip kasaba dışında kalan Belbo da Bardon restoranda öğle yemeğine katılacaksınız. Yemekten sonra şaraplarıyla ünlü kasabalar olan Barbaresco, Nieve ve Canelli’yi göreceksiniz. Akşam yemeği için Trattoria della Posta restoranda randevunuz var.

ROMANTİK BİR MOLA İÇİN LOGO D’ORTA

Torino’dan sonra İtalya’nın romantik bölgelerinden biri olan d’Orta gölünü ve kenarında bulunan Orta San Giulio kasabasını ziyaret edeceksiniz.  Kasabadan tekneyle San Giulo Adası’na geçip 4. yüzyılda inşasına başlanan bir kiliseyi ve halen rahibelerin yaşadığı bir manastırı gözlemleyeceksiniz. Akşam yemeğiniz için Da Renzo Antica Corona Reale restoranda yerini ayrılmış olacak.

DÜNYA MİRASI BİR SARAY VENARİA

UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan Reggia di Venaria Sarayı’nı ziyaret etmek üzere yola çıkacaksınız. Ülkenin en çok ziyaretçi çeken yerlerinden olan Venaria Sarayı’nı gördükten sonra Milano’ya dönüp İstanbul’a hareket edeceksiniz. Atatürk Havalimanı’ndan sizi bekleyen özel aracınız ile evinize ulaştıktan sonra turunuz son buluyor.

Katılımcı sayısının 15 kişi ile sınırlı olduğu Vedat Milor ile Kuzey İtalya Lezzetleri Turu, 23-26 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek. ProntoPlus’ın sizlere özel hazırladığı Vedat Milor ile Kuzey İtalya lezzetleri turuna katılmak için acele edin.
Turumuz hakkında detayları okumak için tıklayın.

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account