YAYIN YÖNETMENİNDEN MEKTUP… 2017’DE DE TATİL VAR!

YAYIN YÖNETMENİNDEN MEKTUP… 2017’DE DE TATİL VAR!

Değerli Prontotour Misafirleri

Yıllardır yurtdışı turları denildiği zaman akla ilk gelen turizm markası olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Krizler, darbe girişimi derken sarsıntılı bir yılı geride bırakmaya hazırlanıyoruz. Tüm olumsuzluklara karşın sizden aldığımız güç ve enerjiyle büyümemizi sürdürdük.

Evet zor bir yıl oldu ama bu zor yılda Prontotour’un deneyimli kadrosu, seçkin acentaları 7/24 çalışmaya, üretmeye devam etti. Krizin etkilerini seyahatseverlere yansıtmadan, kalitemizden ödün vermeden yolumuza devam ettik. Sizlerden gelen övgü dolu mesajlar, teşekkür mailleri bizi daha da motive etti.

Prontotour hız kesmeden 2017 yılı için yeni ürün ve paketler geliştiriyor. Cep dostu inovatif tatil rotaları oluşturuyor. Her hafta sosyal medya hesaplarımız ve web sitemiz üzerinden ‘Pronto Fırsat Günleri’ ile sizler için cazip indirimlerin olduğu kampanyalar düzenliyoruz.

Bu yıl başlattığımız ünlü yazarlarla kitapların izini sürerek yurtdışındaki farklı coğrafyaları keşfetmeye 2017 yılında da devam edeceğiz.

Pronto Plus markamız ile ayrıcaklı tatil noktalarımızın sayısını artırdık. 25’e yakın egzotik tatil destinasyonu belirleyerek sizin için keyifli programlar oluşturduk. Balayı çiftlerini unutmadık ve onlar için romantik haritalar çizdik.  Uzakları yakınlaştırdık; yakın yerlere varmayı kolaylaştırdık.

Sömestr tatilinde, Yılbaşında ailelerin en uygun bütçeyle gidebileceği paketler hazırladık. İnternet sitemize 14 Şubat Sevgililer Günü’nden Şeb-i Aruz’a Venedik Karnavalı’ndan kayak merkezlerine kadar her anı unutulmaz bir deneyime dönüşmesini sağlayacak ürünler koyduk.

Uzman olduğumuz İtalya, İspanya, Orta Avrupa, Balkanlar ve Benelüks turlarımızı çeşitlendirdik. Sizi şaşırtacak ayrıntılar ekledik. Haftasonu veya birkaç günlük tatilleri ayrıcalıklı hale getirdiğini düşündüğümüz “Şehir Kaçamakları” adında yeni bir ürünü hayata geçirdik. Gemi ve nehir turlarımız cazip indirimlerle yeni rotalara yelken açıyor.

2017 yılında da Prontotour’dan ‘erken alan’ kazançlı çıkacak. Yıllardır “yurtdışı bizden sorulur” diyorduk ya şimdi yurtiçinde de cazip paketler, özel turlar planlıyoruz. Kapadokya ve Karadeniz gibi kültür turu rotalarına Türkiye’nin ve Kıbrıs’ın seçkin otellerine erken rezervasyon fırsatı ve avantajlı fiyatlarla ulaştırmaya devam edeceğiz.

Prontotour 2017 yılında da tatilin, seyahat etmenin güvenli limanı olacak. Sizin için her detayı düşünmeye devam edecek. Her zaman daha iyisini sunmak için samimiyetle çalışmayı sürdüreceğiz.

Her ne iş yaparsak yapalım seyahat etmek bir keyif ve biz bu keyfin en güzel halini size sunmak,  dünyayı bu sene de eviniz yapmak için var gücümüzle çalışacağız.  Prontotour’a güvendiğiniz ve tercih ettiğiniz için sonsuz teşekkürler…

Sevgi ve saygılarımla

Mehmet Güneli

Prontotour İçerik ve Yayın Yönetmeni

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account