Yaz yaklaşıyor; 2015 Plaj Modasının İlk Tüyoları Geldi!

Yaz yaklaşıyor; 2015 Plaj Modasının İlk Tüyoları Geldi!

Her yıl, yaz aylarının en tatlı günlerini plajlarda denizin, kumun ve güneşin tadını çıkararak geçiririz. Her sabah makyaj yapıp, tıraş olup koştur koştur işe gittiğimiz günlere bir nebze ara vermiş olmamız, tarzımızdan ödün vereceğimiz anlamına gelmiyor. Uzmanlar bu konuda bizden yardımını esirgemeyerek 2015 yaz tatilinde ne tür plaj kıyafetleri giyebileceğimiz konusunda tüyolar veriyor. İşte 2015 yılının plajlarda nasıl geçeceğine dair ilk uzman tüyoları;

plaj-modasi

Kadınlar için 2015 plaj modası

2015 yazının plaj modasında en çok değişim kadın kıyafetlerinde yaşanacak. Yıllardır ağır başlı bir kanaat önderi gibi varlığını koruyan ve tercih edilirliğinden hiç ödün vermeyen mayolar, bu yıl da kışın getirdiği fazlalıklardan kurtulamayanlar için hayat kurtarıcı olacak. Plajlarda yaşanacak kıyasıya rekabetin ise bikini ve mayokini arasında olacağı düşünülüyor. Uzmanlar bu yıl plajlarda deyim yerindeyse mayokini rüzgarının esmesini bekliyor. Özellikle birkaç yıldır üstü üste bikini tercih eden kadınların alternatif arayışları mayokiniye yönelmelerini sağlayacak.

Bu yıl plaj modasının renklerine dair de öngörüler oluşmaya başladı. Hakim renkler çok büyük ihtimalle sarı ve kahverengi olacak. Sarı ya da kahverengi renkteki mayokini ve bikiniyi tercih eden çok sayıdaki tatilci modanın nabzını tutarken, karmaşık renk efektleriyle daha marjinal olmayı tercih edenler her yıl olduğu gibi fark yaratan mutlu bir azınlık olarak plajlarda boy göstermeye devam edecek. Aksesuarlarda fazla bir değişim olması beklenmiyor. Kullanılan çanta, terlik, havlu ve gözlüklerin mayo ve bikini renkleriyle uygun olmasına özen göstermek yeterli.

2015_plaj_modasi_kadin (2)

Erkekler için 2015 plaj modası

2015 plaj modasında erkekler de değişim rüzgarından etkilenecek. Geçtiğimiz 1-2 yıl boyunca Brad Pitt ve David Beckham gibi ünlü isimleri de etkisi altına alan yanlar kısa üstler uzun saç modeli 2015 yaz tatili plaj modasını da etkileyecek. Çiçek desenli uzun deniz şortlarıyla çok bir anlam ifade etmeyen bu saç modeli erkek şortlarının biraz kısalmasına yol açacak. Hawaii ikonlu t-shirtleri bu yıl Londra ve New York görsellerinin süslemesi bekleniyor. Şortlarda hakim renk lacivert ve tonları olurken beyaz t-shirtlerin üzerini ise siyah baskılar süsleyecek. Parmak arası terlik ve wayfarer gözlüklerse bu yıl da erkeklerin en önemli aksesuarları olacak.

erkek_modasi

©2020 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account