YENİ OFİSİMİZLE YENİ HEYECANLARA YELKEN AÇTIK!

YENİ OFİSİMİZLE YENİ HEYECANLARA YELKEN AÇTIK!

“Dünyayı Bir Bilene Sor” mottosuyla benzersiz yurt dışı tur deneyimlerine imza atan Prontotour,uzun yıllar hizmet verdiği ofis binasını değiştirerek Şişli’deki yeni yerine taşındı. Yurt dışı turlarda sektör lideri olan Prontotour, proje ve yatırımlarına artık yeni ofisinden yön verecek.

Konuya ilişkin kısa bir değerlendirme yapan Prontotour Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran,“Biz büyüdükçe hedeflerimiz ve kadromuz da büyüyor. Uzun bir süredir yeni ve modern bir binaya geçmeyi planlıyorduk. Arayışlarımız sonunda Şişli’de misafirlerimizin de kolayca ulaşabileceği bir lokasyonda ofisimizi belirledik ve gerekli tadilatları yaparak 11 Haziran Pazartesi günü tüm ekibimiz ile taşındık. Eski ofisimize çok yakın bir noktadayız. Hem Mecidiyeköy’den hem Taksim-Harbiye tarafından kolayca ulaşmak mümkün. Tüm seyahatseverleri ve turizmci dostlarımızı bekliyoruz” dedi.

Prontotour’un yeni ofisinin modern ve akıllı bina özelliği taşıdığına dikkat çeken Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CMO) Gürkan Erol ise şunları ifade etti: Prontotour olarak amacımız daha modern bir ofiste hem misafirlerimize daha iyi hizmet vermek hem de çalışanlarımızın daha konforlu koşullarda çalışmasını sağlamaktı. Ayrıca birbiriyle bağlantılı departman ve bölümleri de bir araya getirme arzusundaydık. Şişli’deki yeni ofisimiz bu anlamda bizi çok rahatlatacak. Yeni yerimizle birlikte yeni heyecan ve projelere yelken açtık. Yurtdışında olduğu gibi tatil denilince her zaman Prontotour’un akla gelmesi hedefindeyiz.

 

Prontotour Yeni Ofis Adresi:

Abide-i Hürriyet Caddesi, No: 211, A Blok, Blackout Şişli 34381 ŞİŞLİ /İSTANBUL

 

©2018 ProntoTour www.prontotour.com

Kimlik bilgilerinizle giriş yapın

veya    

Bilgilerinizi mi unuttunuz?

Create Account